تماشا کنید: از فیلم Without Remorse با بازی مایکل بی. جردن رونمایی شد

دیدار دوباره با فرمانده جان کلارک

شرکت Amazon به تازگی از فیلم Without Remorse با محوریت جان کلارک، از شخصیت‌های معروف رمان‌های تام کلنسی رونمایی کرده است و مایکل بی. جردن ایفای این نقش را بر عهده داشته است. جان کلارک از فرماندهان نیروی دریایی ایالات متحده‌ی آمریکاست که بعدها فرماندهی Rainbow Six را عهده‌دار می‌شود.

فرمانده جان کلارک یکی از شخصیت‌های محبوب در رمان‌های تام کلنسی است که تا به حال علاوه بر حضور در این کتاب‌ها، در چند فیلم، سریال و بازی ویدئویی نیز او را دیده‌ایم. این شخصیت ابتدا جزو اعضای نیروی دریایی ایالات متحده‌ی آمریکا بوده که بعدها فرماندهی واحد صد تروریستی چند ملیتی Rainbow Six را بر عهده می‌گیرد و کسانی که نسخه‌های قدیمی مجموعه بازی‌های Rainbow Six را تجربه‌کرده‌اند، با او آشنا هستند. جان کلارک در اولین نسخه‌ی بازی Rainbow Six و همچنین چند عنوان دیگر شخصیت اصلی بود و علاوه بر آن ویلم دفو و لیو شرایبر به ترتیب در فیلم‌های Clear and Present Danger و Sum of All Fears نقش او را ایفا کرده‌اند. اکنون شرکت Amazon از فیلمی جدید با محوریت این شخصیت رونمایی کرده است که در آن شاهد چهره‌ای جدید و متفاوت از فرمانده جان کلارک هستیم.

شرکت Amazon به تازگی فیلم Without Remorse را معرفی کرده که اقتباسی از رمانی با همین نام، نوشته‌ی تام کلنسی است. این رمان نخستین بار در سال ۱۹۹۳ منتشر شد. مایکل بی. جردن که پیش از در فیلم‌هایی از جمله Black Panther ،Creed و Fantastic Four بازی کرده بود، در فیلم Without Remorse نقش فرمانده جان کلارک را ایفا می‌کند.

نخستین اخبار از این فیلم در سال ۲۰۱۲ منتشر شدند و گفته می‌شد که شرکت Paramount Pictures در ابتدا تام هاردی را برای ایفای نقش شخصیت جان کلارک در نظر داشت. سپس در سپتامبر سال ۲۰۱۸ مایکلی بی. جردن به تیم سازنده‌ی این فیلم پیوست. طبق گزارشات این فیلم قسمت اول از یک مجموعه خواهد بود و حداقل یک فیلم دیگر نیز از این سری در دست ساخت قرار دارد.

در خلاصه‌ی داستان رسمی فیلم Without Remorse آمده است:

فرمانده جان کلارک (با بازی مایکلی بی. جردن) پس از این که گروهی از سربازان روسی به دلیل موقعیت فوق امنیتی‌ای که دارد اعضای خانواده‌اش را می‌کشند، به دنبال قاتلان خانواده‌ی خود می‌رود و قصد دارد به هر قیمتی که شده آن‌ها را پیدا کند. سپس با پیوستن یکی از اعضای نیروی دریایی ایالات متحده‌ی آمریکا (با بازی جودی ترنر اسمیت) و یک مامور مخفی سیا (با بازی جیمی بل)، ماموریت او ناخواسته به یک توطئه‌ی پنهان کشیده می‌شود که می‌تواند باعث ایجاد یک جنگ بزرگ و همه‌جانبه میان ایالات متحده‌ی آمریکا و روسیه شود. اکنون کلارک باید با دشمنان خود مبارزه کند تا بتواند راز اصلی این توطئه را فاش کند و از وقوع این فاجعه‌ی بزرگ جلوگیری کند.

فیلم Without Remorse توسط استفانو سولیما، کارگردان Sicario: Day of the Soldado و سریال Gomorrah، محصول شبکه‌ی HBO کارگردانی شده است. او زمانی قرار بود فیلم Call of Duty را نیز کارگردانی کند. این اثر در تاریخ ۳۰ آوریل ۲۰۲۱ (۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۰) از طریق شبکه‌ی Amazon Prime پخش خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا