1%
  • 0/10

اولین واکنش تاد فیلیپس به نامزد شدن فیلم Joker در مراسم گلدن گلوب

فیلیپس: هنوز صحبتی راجع به ادامه‌ی جوکر با فینکس نداشته‌ام

اولین واکنش تاد فیلیپس به نامزد شدن فیلم Joker در مراسم گلدن گلوب ۰ ۱۹ آذر ۱۳۹۸ سینمای جهان کپی لینک
Joker در مراسم گلدن گلوب

همان‌طور که می‌دانید شب گذشته، لیست نامزدهای مراسم گلدن گلوب 2020 هم اعلام شد که بر این اساس، فیلم Joker توانست برای جوایز مختلفی از جمله بهترین فیلم درام، بهترین بازیگر نقش اصلی مرد و بهترین کارگردانی کاندید شود.

شاید جالب باشد بدانید که این فیلم الهام‌گرفته از کامیک‌های DC تا به امروز موفق شده است که میزان فروشش را از رقم 1 میلیون دلار هم عبور دهد و به‌عنوان سودآورترین فیلم دی‌سی لقب بگیرد. علاوه بر موفقیت‌های تجاری بی حد و حصر، بسیاری از منتقدان رسانه‌ها و مجلات مختلف در نقد‌های خود این اثر را تحسین کردند و بر همین اساس انتظار می‌رفت که فیلم Joker نامزد جوایز مختلفی در مراسم گلدن گلوب 2020 شود.

وقتی از تاد فیلیپس (Todd Phillips) کارگردان این اثر در رابطه با حضور فیلم جوکر در مراسم Golden Globe سوال شد، او پاسخ داد:

زمانی که با شرکت برادران وارنر تصمیم به ساخت این فیلم گرفتیم، هرگز به نامزد شدن یا بردن جایزه‌ای فکر نمی‌کردم.

تنها دغدغه‌ی ذهنی من این بود که چگونه باید تولید این محصول را به پایان برسانم. در مورد این‌که چرا مخاطبان زیادی جذب این اثر شدند، چیزهای زیادی دخیل بودند: طبیعتا واکین (بازیگر نقش جوکر) و عملکرد او از هر لحاظ بی‌نظیر بود و او به کاری که انجام می‌داد، کاملا مسلط بود. من در طول مدت فیلم‌برداری همواره به شوخی می‌گفتم که ما هیچ نیازی به جلوه‌های ویژه نداریم چرا که جاکوئین، خودش این کار را برای ما انجام می‌دهد.

پیش از آغاز مرحله‌ی فیلم‌برداری، من می‌دانستم که او چقدر روی این نقش فکر و سرمایه‌گذاری کرده و مطمئن بودم که چیز خاصی پیش روی ما قرار دارد.

تاد فیلیپس در ادامه‌ی صحبت‌هایش در رابطه‌با شایعاتی که مبنی بر ساخت ادامه‌ی فیلم جوکر در فضای مجازی پخش شده است، اظهار کرد:

فکر می‌کنم که خیلی زود است بخواهیم راجع به چنین چیزی صحبت کنیم. من هرگز در مورد این اتفاق با واکین صحبت نکرده‌ام و حتی نمی‌دانم چه پیش خواهد آمد.

در هر حالی که فیلم Joker از هر لحاظ عملکرد موفقی داشت، صحبت‌های امروز تاد فیلیپس ثابت می‌کند که هیچ ضمانتی وجود ندارد که ادامه‌ی این اثر تحسین‌برانگیز ساخته شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments