#مهسا_امینی

آیا سرورهای بازی Titanfall 2 هک شده‌اند؟ تا حد ممکن از این بازی دوری کنید!

حمله‌های بی‌پایان هکرها به بازی‌های استودیو ریسپاون

آیا سرورهای بازی Titanfall 2 هک شده‌اند؟ تا حد ممکن از این بازی دوری کنید! نیما خدارحمی ۰ ۱۸ شهریور ۱۴۰۰ اخبار بازی
هک شدن سرورهای Titanfall 2

حمله هکرها به بازی‌های متفاوت همیشه باعث ایجاد ترس درمیان کاربران شده و حمله چندباره هکرها به بازی‌های Titanfall 2 و Apex Legends بسیاری را از این بازی‌ها دور کرده است. جدیدترین حمله هکرها به تایتانفال به‌نظر عواقب بدی دارد.

طرفداران بازی Titanfall 2 روزها و ساعت‌های عجیبی را پشت سر می‌گذارند و به اعتقاد بسیاری از کاربران بازی Titanfall 2 به‌طور کامل هک شده و هر لحظه ممکن است بدافزارهای موجود در آن، سیستم بازی شما را مورد حمله قرار دهند. استودیو محبوب ریسپاون نیز دست روی دست نگذاشته و وجود بدافزار در بازی خود را تایید کرده، بااین حال اعلام کرد که کاربران نگران حمله سنگین یا از کار افتادن سیستم‌های خود نباشند و مشکلات به‌وجود آمده آنچنان اساسی نیستند.

سرورهای بازی‌های Apex Legends و Titanfall 2 با حمله‌های هکرها ناآشنا نبوده و در گذشته نیز چندین بار شاهد چنین حمله‌هایی بوده‌ایم، بااین حال اینگونه به‌نظر می‌رسد که مشکلات جدید بازی Titanfall 2 این مرتبه بسیار جدی‌تر بوده و اتفاقات عجیبی درحال رخ دادن است که می‌توانند برای کاربران مضر باشند.

درحال حاضر ما نمی‌توانیم هیچ چیزی را به‌طور کامل تایید کنیم، بااین حال به شما توصیه می‌کنیم که حداقل از اجرای این بازی طی این چند روز صرف نظر کنید. گرچه شایعات منتشر شده هیچ منبع معتبری ندارند، دوری کردن از بازی Titanfall 2 و سرورهای آن بهترین روش تا پیش از دست به کار شدن رسمی استودیو ریسپاون است.

شاید بپرسید این داستان از چه زمانی آغاز شده است؟ روز گذشته یکی از صفحات طرفداران بازی Titanfall 2 با ۳۵۰۰ دنبال کننده در شبکه اجتماعی توییتر عکسی را از پیامی ارسال شده توسط شخصی با نام DirectXeon در شبکه اجتماعی دیسکورد منتشر کرد که طی آن به تمام کاربران این بازی در رایانه‌های شخصی هشدار داده بود و از آن‌ها درخواست کرد از این بازی و سرورهای آن دوری کنند تا مورد هک و حمله هکرها قرار نگیرند.

درحال حاضر ما هیچ اطلاعی درباره شهرت این صفحه توییتری یا شخص DirectXeon نداریم، بااین حال پیام منتشر شده توسط این دو به سرعت در سطح شبکه‌های اجتماعی و جوامع گیمینگ انتشار یافته و باعث ایجاد ترسی محسوس درمیان طرفداران بازی Titanfall 2 شده است.

آیا باید بازی Titanfall 2 را حذف کرد؟

همانطور که پیش‌تر گفته شد، ما نمی‌دانیم میزان اعتبار این منابع چه میزان بوده و باید منتظر ایجاد تغییرات توسط ریسپاون یا الکترونیک آرتز باشیم. از همین رو ما پرهیز از ورود به سرورهای این بازی را پیشنهاد داده و فکر می‌کنیم تا زمانی که به سرورهای این بازی متصل نشوید، از حمله احتمالی هکرها در امان بمانید.

چیزی که باعث نگرانی بیش از پیش کاربران شده، وجود حملات بسیار سنگین در گذشته بوده که احتمال وجود حملات سنگین‌تر از پیش به سرورهای این بازی و ضرر زدن به سیستم‌های کاربران را بسیار محتمل می‌کند. لازم به ذکر است که این نگرانی‌ها به بازی Apex Legends نیز راه پیدا کرده و بسیاری از مورد حمله قرار گرفتن در این بازی نیز ترس دارند. شما فکر می‌کنید این شایعات حقیقت داشته باشند؟ آیا شما شاهد اتفاقات مشکوک در این دو بازی بوده‌اید؟ منتظر نظرات و تجربیات شما هستیم.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا