تروی بیکر: طراحی The Last of Us Part II جاه‌طلبانه‌ترین پروژه ناتی‌داگ است

دنباله‌ای از یک اثر ماندگار در تاریخ بازی‌های ویدیویی

تروی بیکر: طراحی The Last of Us Part II جاه‌طلبانه‌ترین پروژه ناتی‌داگ است Masoudezt ۰ ۰۹ مرداد ۱۳۹۸ اخبار بازی
طراحی The Last of Us Part II

اخیرا در رویداد Manchester Comic-Con، تروی بیکر (Troy Baker)، صداپیشه شخصیت جول (Joel) در مورد طراحی The Last of Us Part II مطالب بسیار امیدوارکننده‌ای را عنوان کرد و اشتیاق کاربران را برای تجربه این اثر افزایش داد.

در گفتگوی صورت‌گرفته در این رویداد، تروی بیکر در مورد جدیدترین اثر ناتی‌داگ و آنچه از این عنوان می‌توان انتظار داشت گفت:

تنها چیزی که می‌توانم به شما بگویم این است که یقینا The Last of US Part II جاه‌طلبانه‌ترین بازی است که استودیو ناتی‌داگ تاکنون ساخته؛ این بازی از آنچه من فکرش را می‌کردم گسترده‌تر است.

با وجود اینکه هواداران ناتی‌داگ و نسخه دوم بازی The Last of US از همان ابتدا هیجان بسیار زیادی برای عرضه این عنوان داشتند، شنیدن صحبت‌هایی از زبان یکی از عوامل ناتی‌داگ این اشتیاق را چندین برابر کرده‌است.

در مورد عرضه عنوان The Last of Us Part II شایعاتی وجود دارد که طبق آن‌ها ناتی‌داگ قصد دارد اثر جدید خود را در اوایل سال 2020 منتشر کند، اما در این زمینه هیچ چیزی از سوی ناتی‌داگ یا سونی تایید نشده‌ است. از تاریخ اردیبهشت 98 (می 2019) استودیو سازنده درحال تلاش برای به پایان رساندن پروژه توسعه بازی بوده و حتی اطلاعیه استخدامی نیز در زمینه “همکاری برای به اتمام رساندن توسعه The Last of Us Part II” منتشر کرده است. با درنظرگرفتن اینکه تاریخ عرضه این عنوان در بهمن 1398 (فوریه 2020) در نظر گرفته شده باشد، به‌زودی باید شاهد اعلام تاریخ دقیق در یکی از رویداد‌های State of Play باشیم.

در خرداد 1398 (ژوئن 2019) اشلی جانسون (Ashley Johnson)، بازیگر نقش الی در مصاحبه‌ای به اشتباه تاریخ عرضه بازی را لو داد. در این مصاحبه او در پاسخ به سوال در مورد زمان عرضه بازی به طور واضح قصد گفتن “فوریه” را دارد اما پیش از اینکه جمله خود را کامل کند صحبتش قطع می‌شود. در پاسخ به این مسئله بیکر گفت:

به نظر بنده اینکه اطلاعات حساس بازی را با ما در میان نگذاشته‌اند کار بسیار هوشمندانه‌ای است زیرا دیگر امکان لورفتن مطلبی به اشتباه یا گفتن حرفی احمقانه وجود نخواهد داشت. دفعه گذشته این اطلاعات اعلام شد و لو رفت، اما -عوامل ناتی داگ- دیگر نمی‌خواهند چنین اتفاقی بیافتد. ما هنوز درحال کارکردن روی این بازی هستیم اما اینکه در چه مقطعی از پروژه توسعه قرار داریم را من هم نمی‌دانم. همه فکر می‌کنند بازی هنوز ناقص است و هنگامی که فرآیند انتقال به بازار انجام می‌شود همه گمان می‌کنند که یک بازی ناقص وارد بازار کرده‌اند و این نکته بسیار جالبی است که در روند ساخت یک بازی ویدیویی اتفاق می‌افتد.

درحال حاضر همگی منتظر شنیدن اخبار قطعی در مورد طراحی The Last of Us Part II و تاریخ عرضه آن از سوی سونی و ناتی داگ هستیم. نظر شما در مورد این بازی و زمان عرضه آن چیست؟ آیا شما نیز برای تجربه این بازی لحظه‌شماری می‌کنید؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا