برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 10/10

آیا فیلم جوخه انتحاری مارول در اصل اقتباس سینمایی دارک اونجرز است؟

معنی ستاره اضافه شده به نام تاندربولتز چیست؟!

آیا فیلم جوخه انتحاری مارول در اصل اقتباس سینمایی دارک اونجرز است؟ ۲۴ ۲۷ فروردین ۱۴۰۳ مارول کپی لینک
فیلم جوخه انتحاری مارول

به‌تازگی یک ستاره به انتهای لوگوی فیلم جوخه انتحاری مارول اضافه شده که به‌گفته افشاگران، عوض شدن ماهیت فیلم به اقتباس سینمایی دارک اونجرز را تایید می‌کند.

هفته گذشته آقای کوین فایگی (Kevin Feige) با برگزاری پنلی اختصاصی در همایش سینماکان، جزئیات هیجان انگیز از پروژه‌‌های آتی دنیای سینمایی مارول را با طرفداران به اشتراک گذاشت که بزرگ‌ترین آنها انتشار تریلر جدید Deadpool & Wolverine، اولین نگاه رسمی به Captain America: Brave New World و درنهایت لوگوی جدید *Thunderbolts بود. بله همانطور که مشاهده می‌کنید یک ستاره به انتهای لوگو اضافه شده که به‌گفته کوین فایگی به‌شدت مهم است و تا زمان اکران فیلم نیز درباره‌اش هیچ صحبتی نخواهد شد.

بله این ستاره‌ای که در انتهای لوگو مشاهده می‌کنید، عنوان رسمی Thunderbolts است و به‌قدری مهم است که تا قبل از اکران فیلم در سینماها درباره‌اش صحبت نخواهیم کرد.

چند روزی است که معنا و اهمیت ستاره اضافه شده به لوگو، علامت سوال بزرگی در ذهن طرفداران بوجود آورده، اما خوشبختانه جای نگرانی نیست چون ظاهرا افشاگران معنای آن را می‌دانند. به نقل از گزارش غیررسمی تازه منتشر شده، استودیو مارول خیلی بی‌سروصدا مشغول ساخت اقتباس سینمایی دارک اونجرز است و برای جلوگیری از اسپویل، آن را پشت نام تاندربولتز پنهان کرده است. اگرچه هنوز چیزی به‌صورت رسمی تایید نشده، اما دلایل زیادی برای اثبات آن وجود دارد که یکی از آنها تیزر تریلر Captain America: Brave New World است.

طبق توصیف شرکت کنندگان سینماکان، در این تریلر ژنرال راس به کاپیتان آمریکا دستور می‌دهد که گروه جدیدی از انتقام جویان را دورهم جمع کند. از آنجایی که این فیلم داستان تاندربولتز را راه‌اندازی می‌کند، احتمال تغییر کردن ماهیت آن به اقتباس سینمایی دارک اونجرز کاملا منطقی و البته هوشمندانه است. نکته دیگر حضور شخصیت‌هایی همچون سنتری، گوست و یو اس ایجنت است که در کمیک‌ها عضو گروه دارک اونجرز هستند از والنتینا دستور می‌گیرند. اگر به‌خاطر داشته باشید، والنتینا در دنباله پلنگ سیاه گفته بود که می‌خواهد با استفاده از فلز ویبرانیوم ایالات متحده را به قدرتمندترین کشور دنیا تبدیل کند. اگر راس هم در این نقشه دست داشته باشد، ستاره اضافه شده به لوگو می‌تواند به شدن فیلم جوخه انتحاری مارول به اقتباس سینمایی دارک اونجرز اشاره داشته باشد.

دو فیلم مورد انتظار Captain America: Brave New World و *Thunderbolts به‌ترتیب در تاریخ‌ ۱۴ فوریه (۲۶ بهمن سال ۱۴۰۳) و ۲ می سال ۲۰۲۵ (۱۲ اردیبهشت سال ۱۴۰۴) در سینماها اکران خواهند شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

24 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments