برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

سه اسپین‌آف جدید Game Of Thrones ساخته می‌شود؛ انتشار نخستین اطلاعات

این سریال‌ها مراحل اولیه‌ی ساخت را پشت سر می‌گذارند

سه اسپین‌آف جدید Game Of Thrones ساخته می‌شود؛ انتشار نخستین اطلاعات ۰ ۲۹ اسفند ۱۳۹۹ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
سه اسپین‌آف جدید Game Of Thrones

وب سایت Variety با انتشار یک گزارش اختصاصی از ساخت سه اسپین‌آف جدید Game Of Thrones خبر داده است.

HBO از سال ۲۰۱۷ میلادی سعی داشته اسپین‌آف‌هایی را بر اساس Game of Thrones بسازد. پس از اینکه سریال در سال ۲۰۱۹ به اتمام رسید، مدیران به شکل جدی‌تری ساخت اسپین‌آف‌ها را دنبال و پیگیری کرده‌اند. طی سال‌های اخیر، سه عدد از پروژه‌ها توانستند تاییدیه‌های اولیه را دریافت کنند. مورد اول، House of the Dragon نام داشته و به بخشی از سرگذشت خاندان تارگرین می‌پردازد. مورد دوم، با نام Tales of Dunk and Egg شناخته شده و داستانش ۹۰ سال پیش از اتفاقات سریال اصلی جریان دارد. این اثر، ماجراجویی‌های مشترک سر دانکن بلند قامت و اگان تارگرین پنجم ملقب به اگ را به تصویر می‌کشد. مورد آخر هم یک سریال انیمیشنی است که هیچ گونه اطلاعاتی از آن موجود نیست.

وب سایت Variety با انتشار یک گزارش اختصاصی از ساخت سه اسپین‌آف جدید Game Of Thrones خبر داده است. این آثار Flea Bottom ،Nine Voyages و Ten Thousands Ships نام داشته و همگی پیش از سریال اصلی روایت می‌شوند. Nine Voyages، روی لرد کورلیس ولاریون و سفرهای دریایی‌اش تمرکز دارد. کورلیس با نام مار دریاها هم شناخته می‌شود. برونو هلر (Bruno Heller) که دو سریال Rome و Gotham را در پرونده‌ی هنری خود دارد، در کنار جرج. آر. آر مارتین (George R. R. Martin) وظیفه‌ی ساخت را بر عهده دارد. Flea Bottom، درباره‌ی منطقه‌ای زاغه‌نشین به همین نام است. شخصیت‌هایی از جمله داووس سی‌ورث و گندری براثیون در این محل متولد شدند. دست‌اندرکاران اصلی این پروژه هنوز مشخص نشده‌اند.

Ten Thousands Ships، روایتگر تلاش‌های شاهدخت نایمریا است که مردم روینار را سوار بر ۱۰ هزار کشتی کرده و آن‌ها را به دورن می‌برد. نامیریا همسر لرد مورس مارتل بوده و موسس پادشاهی دورن به شمار می‌رود. Ten Thousands Ships شرایط مشابهی با Flea Bottom داشته و در حال حاضر مشخص نیست چه فردی به عنوان شورانر روی روند ساخت نظارت خواهد داشت. در ضمن، دو وب سایت Variety و Deadline با انتشار گزارش‌های جداگانه‌ای در دست ساخت بودن سه اسپین‌آف جدید Game Of Thrones را تایید کرده‌اند. از همین رو، احتمال صحیح بودن ادعاها بالا است.

در انتها، بد نیست بدانید سخنگوی HBO از نشان دادن هر گونه واکنشی خودداری کرده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments