#مهسا_امینی

با زیرنویس فارسی تماشا کنید! تمامی تیزرهای فیلم Thor: Love And Thunder

جهان‌های جدید و ثورهای جدید!

در این مطلب تمامی تیزرهای منتشر شده از فیلم Thor: Love And Thunder را برای شما در قالب یک ویدیو کوتاه، با زیرنویس فارسی قرار داده‌ایم.

فاز چهارم دنیای سینمایی مارول تاکنون در سال ۲۰۲۲ فقط یک فیلم سینمایی به همراه داشته و طرفداران بیشتر مشغول تماشای سریال‌‌هایی هستند که آن‌ها را با شخصیت‌های جدید مون نایت (Moon Knight) و میس مارول (Ms. Marvel) آشنا می‌کند. با این حال جالب است بدانید که این بین فیلم Doctor Strange 2 قرار بود تا روال را برای آثار دنیای سینمایی مارول عوض کند و انتظارات بسیاری از آن می‌رفت؛ در حالی که این اثر چندان که باید و شاید مورد استقبال قرار نگرفت.

با این وجود هنوز فاز چهارم تمام نشده و مثل سال گذشته که یک فیلم نتوانست انتظارات را برآورده کند (Eternals)، امسال نیز ظاهرا استودیو مارول همین مورد را تکرار کرده است. اما این بدان معنا نیست که دیگر شاهد آثار خوب و درجه ۱ از ان نخواهیم بود! بلکه فیلم Thor: Love And Thunder اینجاست تا خلاف این ادعا را ثابت کند!

تیزرهای فیلم Thor: Love And Thunder

حدودا یک ماه پیش بود که سازنده سریال The Boys پیامی را برای تایکا وایتیتی (Taika Waititi)، کارگردان فیلم Thor 4 به صورت غیر مستقیم فرستاده بود تا او را به انتشار اولین تریلر از آخرین ساخته خود ترغیب کند. اما این کار چندان با استقبال استودیو مارول و کارگردان حرفه‌ای آن همراه نشد، و حدودا چند هفته بعد شاهد انتشار اولین تریلر رسمی از فیلم Thor: Love And Thunder بودیم.

با این وجود حال که تنها چند هفته دیگر تا اکران این اثر سینمایی فاصله داریم، استودیو طبق سنت همیشگی خود طی سالیان گذشته، انواع و اقسام تیزرهای تبلیغاتی را برای فروش بلیط‌های فیلم Thor: Love And Thunder انجام می‌دهد. این در حالی است که در برخی از این ویدیوها شاهد برخی جزئیات متفاوت و تازه‌ای هستیم که پیش‌تر آن‌ها را حتی در تریلر اصلی این فیلم ندیده بودیم.

برای مثال شایعه‌های بسیاری وجود داشتند که به مسئله چندجهانی بودن داستان فیلم Thor 4 اشاره داشتند. به هر حال در تریلر اول ما می‌بینیم که سه نسخه کودک، جوان و بزرگسال ثور در حال دویدن هستند و این باعث شده بود تا افراد به این موضوع فکر کنند که شاید روایت این اثر با داستان ورینت‌های مختلف ثور انجام خواهد شد. با این وجود، جالب است بدانید که در تیزرهای جدید می‌توانید عملا از بازیگران و کارگردان این اثر بشنوید که آن‌ها درباره ثورها و جهان‌ها حرف می‌زنند! همچنین به طرز عجیبی روی حضور دو بز معروف ثور در اساطیر اسکاندیناوی تاکید می‌شود و هیچ بعید نیست که آن‌ها بتوانند قابلیت سفر بین جهان موازی را داشته باشند.

فیلم Thor: Love And Thunder در تاریخ ۱۷ تیر (۸ جولای) اکران خواهد شد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا