تصاویر دکور Thor: Love and Thunder احتمالا بخشی از فیلمنامه را فاش می‌کند

تعداد عکس‌ها به رقم ۳ می‌رسد

دکور Thor: Love and Thunder

وب سایت Daily Mail ساعاتی قبل تصاویر دکور Thor: Love and Thunder را منتشر کرد. این عکس‌ها احتمالا بخشی از داستان را فاش می‌کنند.

در پی عملکرد ناامیدکننده‌ی Thor: The Dark World در جلب نظر مخاطبان، به نظر می‌رسید مجموعه‌ی ثور با فیلم سوم به پایان می‌رسد اما Thor: Ragnarok مانند یک ناجی ظاهر شد و جدا از برانگیختن تحسین منتقدان و بینندگان، به فروش بالایی در سراسر جهان دست یافت. این فیلم همچنین موفق شد محبوبیت ایزد آذرخش را در میان طرفداران MCU به میزان قابل‌توجهی افزایش یابد. با رخ دادن این اتفاقات، پیش‌بینی می‌شد مارول به ساخت چهارمین فیلم اختصاصی ثور اودینسان چراغ سبز نشان دهد؛ اتفاقی که رخ داد.

دنباله‌ی Thor: Ragnarok تحت عنوان Thor: Love and Thunder شناخته شده و قرار است اواسط سال آینده‌ی میلادی به سینماها بیاید. تایکا وایتیتی (Taika Waititi) که کارگردانی قسمت سوم را بر عهده داشت، وظیفه‌ی مشابهی را در جریان ساخت قسمت چهارم به دوش می‌کشد. کریس همسورث (Chris Hemsworth)، تسا تامپسون (Tessa Thompson)، ناتالی پورتمن (Natalie Portman) و جیمی یالکساندر (Jaimie Alexander) هم بازمی‌گردند تا نقش‌های خود را ایفا کنند. علاوه بر این‌ها، کریستین بیل (Christian Bale) به تیم بازیگری اضافه شده تا به عنوان آنتاگونیستی به نام گور قصاب خدایان (Gorr the God Butcher) جلوی دوربین ظاهر شود.

فاز تولید هنوز شروع نشده اما وب سایت Daily Mail موفق شد تصاویری را از دکور Thor: Love and Thunder تهیه کرده و آن‌ها را در فضای مجازی به اشتراک بگذارد. تعداد عکس‌ها به رقم ۳ رسیده و ساخت تعدادی از دکورهای مورد نیاز برای فیلمبرداری در پارک سنتنیال (واقع در ایالت نیو ساوت ولز استرالیا) را نشان می‌دهند. اگر گمانه‌زنی‌ها حقیقت داشته باشند، دست‌اندرکاران می‌خواهند از این دکورها برای نمایش یک لوکیشن خشک، بی‌حاصل و بدون هیچ گونه پوشش گیاهی‌ای استفاده کنند. در ادامه می‌توایند تصاویر را مشاهده کنید:

گور قصاب خدایان، یک شخصیت منفی است که نخستین بار در شماره‌ی دوم Thor: God of Thunder محصول ژانویه‌ی ۲۰۱۳ حضور یافت. او در یک سیاره‌ی بایر و خشک به دنیا آمد؛ سیاره‌ای که کمبود آب، زلزله‌های متعدد و حیوانات وحشی فرصت یک زندگی عادی را از ساکنانش گرفته بود. گور نهایتا مادر، همسر و فرزندانش را در اثر شرایط ناگوار سیاره از دست داد. در پی این اتفاق، او اعتقادش به خدایان را کنار گذاشت و از قبیله طرد شد. پس از اینکه پی برد خدایان وجود خارجی دارند اما به عزیزترین افراد زندگی‌اش کمک نکردند، تصمیم می‌گیرد تمامی آن‌ها را به کام مرگ بفرستد.

با در نظر گرفتن اینکه دکور Thor: Love and Thunder منطقه‌ای خشک را یادآوری می‌کند، پیش‌بینی می‌شود بخشی از فیلم به سرگذشت گور اختصاص داشته و دلیل دشمنی او با خدایان را به نمایش بگذارد. در ضمن، کریستین بیل تنها نام جدیدی نیست که به مجموعه‌ی ثور می‌پیوندد. بازیگران محافظان کهکشان (Guardians of the Galaxy) هم در قسمت چهارم حاضر خواهند بود. در حال حاضر اطلاعاتی از میزان حضور آن‌ها جلوی دوربین در دسترس نیست.

در انتها، لازم به ذکر است چهارمین فیلم اختصاصی ثور از تاریخ ۱۶ اردیبهشت سال ۱۴۰۱ (مصادف با ۶ مه سال ۲۰۲۲ میلادی) به سینماهای ایالات متحده‌ی آمریکا خواهد آمد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا