#مهسا_امینی

کاستوم جدید ثور در پرومو آرت‌های لو رفته فیلم Thor 4

میولنیر شکسته در دست جین فاستر

کاستوم جدید ثور در پرومو آرت‌های لو رفته فیلم Thor 4

زمانی که Thor: Ragnarok منتشر شد، خیلی چیز‌ها در این فرنچایز تغییر کرد و علی رغم این امر که دو قسمت پیشین نیز به نوبه خود بسیار محبوب بودند طرفداران را با سطح جدیدی از این فرنچایز آشنا کرد. گفتن اینکه مارول استودیو این شخصیت را مجددا راه‌اندازی کرده است چندان دور از ذهن نخواهد بود. دیدگاه تایکا وایتیتی به  تغییر کامل خدای تندر کریس همسورث منجر شد. افراد بیشتری متوجه این شخصیت شدند و در سفر او و ماجراهایش او را همراهی کردند. خود فیلم همچنین به عنوان یکی از بهترین‌های دنیای سینمایی مارول شناخته شده و در هنگام اکران بسیار مورد تحسین  منتقدین و مردم قرار گرفت.

بنابراین، جای تعجب نیست که چرا مارول تصمیم گرفت وایتیتی را برای فیلم Thor: Love and Thunder به مجموعه بازگرداند. از زمانی که Avengers: Endgame به پایان رسید، طرفداران برای دیدن ادامه داستان ثور بی صبرانه منتظر هستند. به لطف او که ظاهراً با گروه نگهبانان کهکشان همراه شده است، آینده فرنچایز خدای تندر درخشان به نظر می‌رسد. همین امر بود که باعث شد ثور چهارمین فیلم اختصاصی خود را تصاحب کند.

حضور این گروه در فیلم تایید شده است و بدون شک آن‌ها بخشی از فیلم هستند، اما مشخص نیست که چقدر نقش مهمی در روند بازی خواهند داشت. احتمال اینکه سهم آنها در طرح نسبتاً کم باشد زیاد است. در واقع، ممکن است فقط در چند صحنه کوتاه حضور داشته باشند.

آنچه مشخص است این است که ناتالی پورتمن در نقش جین فاستر بازخواهد گشت که این بار به خدای تندر خود تبدیل خواهد شد. شخصیت مهم بعدی با بازی کریستن بیل است که نقش شخصیت شرور فیلم، «گور قصاب خدا» (Gorr the God Butcher) را بازی می‌کند. همچنین والکری تسا تامسون که در جریان انتشار یک تصویر از او در فضای مجازی ظاهر جدید والکری در فیلم ثور ۴ لو رفت.

تصویر لو رفته از ظاهر جدید شخصیت والکری

سوال واقعی این است که ثور این بار چگونه خواهد بود؟ پوستری برای عشق و تندر وجود داشت که نگاهی اجمالی به اثر جدید همسورث داشت، اما نه یک نگاه کامل. اکنون یک تصویر تبلیغاتی جدید به بیرون درز کرده است که لباس جدید کریس همسورث را به طور کامل نشان می دهد، که یکی از بزرگترین تغییرات این شخصیت را نشان می‌دهد، بر عکس آنچه که تصور می‌شد ظاهر ثور با آنچه که در فیلم اونجرز پایان بازی دیدیم بسیار فرق دارد. 

یکی از نکات جالبی که در پروموآرت‌های لو رفته قابل توجه است چکش مشهور ثور در دستان جین فاستر است که ظاهرا نشان می‌دهد این میولنیر همون چکش قدیمی است که هلا در گذشته شکسته و اکنون آن‌ها این چکش را تعمیر کرده‌اند و این سلاح کمیاب در دستان ثور جدید جین فاستر قرار دارد. 


guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا