#مهسا_امینی

مراسم اسکار برای دومین سال متوالی مجری نخواهد داشت

آکادمی اسکار انگار از ایده‌ی عدم حضور یک مجری ثابت در اسکار خوشش آمده است!

مراسم اسکار

طی یک بیانیه‌ی رسمی، مشخص شد که مراسم اسکار سال ۲۰۲۰ میلادی همچون مراسم سال قبل، بدون حضور یک مجری ثابت برگزار خواهد شد.

مراسم اسکار سال ۲۰۱۹ میلادی در ابتدا قرار بود «کوین هارت» بازیگر و کمدین مشهور را به عنوان مجری و میزبان داشته باشد، اما حواشی مرتبط با توییت‌هایی که او در گذشته منتشر کرده بود، باعث شد تا آکادمی او را کنار بگذارد. پس از ناکامی آکادمی در یافتن مجری دیگر، تصمیم به برگزاری این مراسم بدون یک مجری گرفته شد. مراسم اسکار ۲۰۱۹ اولین دوره‌ی این مراسم در ۳۰ سال اخیر بود که بدون یک مجری برگزار شد. طبق آمار شبکه‌ی ABC که پخش‌کننده‌ی اصلی این مراسم است، مراسم سال پیش ۲۹.۶ میلیون بیننده داشت تا پس از چهار سال، بالاخره شاهد یک صعود در آمار سالانه‌ی تماشاکنندگان باشیم.

حال انگار برگزارکنندگان اسکار این اقدام را جالب دیده‌ و تصمیم گرفته‌اند تا مراسم امسال را هم بدون مجری برگزار کنند. خانم Karey Burke مدیر ABC Entertainment شخصی بود که این خبر را در مقابل خبرنگاران تلویزیونی به طور رسمی اعلام کرد.

بگذارید همین حالا تاییدش کنم. ما به همراه آکادمی تصمیم گرفتیم تا امسال هم دوباره هیچ مجری‌ای نباشد.

خود Burke در صحبت‌هایش عنوان کرد که این تصمیم با توجه به آمار خوب مراسم پارسال گرفته شده است. او در ادامه گفت که قصد دارند تا از عناصر موفق مراسم سال گذشته در امسال هم بهره ببرند.

موارد شگفت‌انگیز بسیاری همین حالا کنار هم جمع‌ شده‌اند و ما را متقاعد کردند تا دوباره یک برنامه‌ی شگفت‌انگیز و سرگرم‌کننده داشته باشیم.

نود و دومین دوره از مراسم اسکار، در تاریخ ۲۱ بهمن امسال برگزار خواهد شد. نامزدهای نهایی این دوره دوشنبه‌ی هفته‌ی بعد اعلام خواهند گشت.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا