برنامه‌ای برای انتشار نسخه‌ی The Snyder Cut فیلم Justice League وجود ندارد

خبر انتشار این نسخه از فیلم در سرویس HBO Max ظاهرا صحت ندارد

نسخه‌ی The Snyder Cut فیلم Justice League

برخلاف ادعاهایی که اخیرا مطرح شده، در حال حاضر برنامه‌ای برای انتشار نسخه‌ی The Snyder Cut فیلم Justice League در سرویس HBO Max وجود ندارد.

سرویس استریم HBO Max طبق برنامه‌ی قبلی قرار است کار خود را از ماه می سال جاری میلادی آغاز کند. قطعا از همین حالا موارد مفصل برای آغاز فعالیت این سرویس تدارک دیده شده، اما به خاطر شیوع ویروس کرونا تولید برخی از آن‌ها به تعویق افتاده است و در نتیجه موقع در دسترس قرار گرفتن HBO Max نمی‌توان آن‌ها را تماشا کرد. یکی از مهم‌ترین این موارد، اپیزود ویژه‌ی Reunion برای سریال Friends است که قرار بود شش بازیگر اصلی این سیت‌کام فراموش‌نشدنی را پس از ۱۶ سال دوباره گردهم آورد.

اما به جز این مورد، شایعاتی هم درباره‌ی حضور چند اثر دیگر وجود دارد که یکی از آن‌ها نسخه‌ی The Snyder Cut فیلم سینمایی Justice League است. اگر از علاقه‌مندان به فیلم‌های سینمایی دنیای DC باشید، پس می‌دانید که در ابتدا «زک اسنایدر» کارگردانی Justice League را بر عهده داشت و بخش اعظمی از آن را هم فیلمبرداری کرد، اما به خاطر خودکشی دخترش نتوانست کار را تمام کند و مابقی پروژه‌ی ساخت فیلم توسط Joss Whedon کارگردان فیلم The Avngers پیش رفت و تدوین نهایی اثر هم تحت نظارت او انجام شد.

فیلم Justice League در زمان اکران نتوانست آن طور که باید موفق عمل کند، اما پس از آن مشخص گشت که ودون تغییر زیادی در محصول نهایی لحاظ کرده است و در صورت باقی ماندن اسنایدر با فیلم کاملا متفاوت و طولانی‌تری طرف بودیم؛ نسخه‌ی کاملی که از آن به عنوان The Snyder Cut یاد می‌شود. تا همین لحظه هنوز خبری از انتشار این نسخه به صورت عمومی نیست. در روزهای اخیر شایعاتی مطرح بود که این نسخه قرار است در سرویس HBO Max پخش شود، ولی یک گزارش تازه فعلا خلاف آن را ادعا می‌کند.

 سایت The Illuminerdi در گزارش جدید خود مدعی است که بر خلاف شایعات اخیر، نسخه‌ اولیه‌ی Justice League قرار نیست در HBO Max قرار بگیرد. البته باید توجه کرد که در حال حاضر چنین برنامه‌ای وجود ندارد و ممکن است در آینده‌‌ای دور یا نزدیک این اتفاق رخ دهد. به هر حال شرکت برادران وارنر به عنوان بزرگ‌ترین سهام‌دار شبکه‌ی HBO Max به فعالیت خود ادامه می‌دهد و از همین رو، احتمال وقوع چنین اتفاقی همواره وجود دارد.

اگر از طرفداران DC و دوست‌داران Justice League هستید، پس هنوز امیدوار باشید. ممکن است در ماه‌های آینده اتفاقات هیجان‌انگیزی رخ دهد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا