#مهسا_امینی

روند توسعه‌ی The Wolf Among Us 2 از ابتدا آغاز شده است

آنریل انجین، جایگزین موتور گرافیکی قدیمی

روند توسعه‌ی The Wolf Among Us 2

مدیرعامل شرکت ال‌سی‌جی اینترتینمنت در مصاحبه‌ی اخیر خود اطلاعات جدیدی را از روند توسعه‌ی The Wolf Among Us 2 به اشتراک گذاشت.

علی‌رغم اینکه تل‌تیل گیمز به‌صورت ناگهانی در نوامبر ۲۰۱۸ بسته شد، قرار است تعدادی از فرنچایزهای این استودیو مجددا ساخته شوند. یکی از این فرنچایزها، The Wolf Among Us است که نسخه‌ی جدید آن در جریان رویداد The Game Awards 2019 با انتشار یک تیزر معرفی شد. حال و با گذشت چند روز از این اتفاق جیمی اوتیلی (Jamie Ottilie)، مدیرعامل شرکت ال‌سی‌جی اینترتینمنت، در مصاحبه‌ی جدید خود با وب سایت USgamer اطلاعات جدیدی را از این بازی به اشتراک گذاشت.

وقتی از جیمی اوتیلی درباره‌ی روند توسعه‌ی The Wolf Among Us 2 و چگونگی آغاز دوباره‌ی آن سوال پرسید شده، پاسخ داد تیم توسعه بنا به دلایلی تصمیم گرفت تا همه‌ی کارها را دوباره انجام دهد:

روند توسعه‌ی این بازی را به‌طور کامل از ابتدا آغاز کردیم؛ زیرا حس می‌کردیم بهتر است تیم توسعه بدون هیچ پیش‌زمینه‌ای کارها را انجام دهد.

با در نظر گرفتن صحبت‌های مدیرعامل ال‌سی‌جی اینترتینمنت می‌توان به این نتیجه رسید که بسیاری از مواردی که در نمایش‌های قدیمی The Wolf Among Us 2 دیده بودیم جایی در نسخه‌ی جدید ندارند. جیمی اوتیلی همچنین اعلام کرد برای ساخت دنباله‌ی The Wolf Among Us از موتور گرافیکی استودیوی قدیمی تل‌تیل گیمز استفاده نکرده و ترجیح دادند تا این بازی را با آنریل انجین توسعه دهند. او درباره‌ی دلیل چنین تصمیم‌گیری توضیح نداد اما احتمالا به‌خاطر قدیمی شدن موتور گرافیکی تل‌تیل مجبور به این کار شدند.

پس از بسته شدن تل‌تیل گیمز، شرکت ال‌سی‌جی اینترتینمنت تمام تلاش خود را به کار گرفت تا حق ساخت تعدادی از فرنچایزهای این استودیو را به‌دست آورد و در نهایت هم موفق شد. این شرکت اواخر آگوست سال جاری میلادی اعلام کرد قصد احیای تل‌تیل گیمز را دارد و در همین راستا تعدادی از اعضای کلیدی و سابق این استودیوی آمریکایی را استخدام کرد. این افراد شامل پیر شورت (Pierre Shorette)، نیک هرمن (Nick Herman) و دنیس لنارت (Dennis Lenart) می‌شوند.

جدا از بازگشت اعضای کلیدی تیم توسعه‌ی قبلی، همچنان دو خبر خوب دیگر برای علاقه‌مندان به فرنچایز The Wolf Among Us باقی مانده است: نخست اینکه صداپیشه‌های شخصیت‌های بیگ‌بی ولف و اسنو وایت تغییری نخواهد کرد؛ خبر دوم و پایانی هم اینکه جرد امرسون-جانسون (Jared Emerson-Johnson) برای ساخت موسیقی متن فصل دوم بازمی‌گردد.

نسخه‌ی اولیه‌ی The Wolf Among Us 2 در سال ۲۰۱۷ معرفی شد و قرار بود در نیمه‌ی دوم سال ۲۰۱۸ در دسترس علاقه‌مندان قرار گیرد اما عرضه‌ی آن تاخیر خورد. پس از مدتی، همراه با دیگر پروژه‌های تل‌تیل گیمز لغو شد. نسخه‌ی احیاشده‌ی این بازی هنوز تاریخ انتشاری ندارد و تنها می‌دانیم که برای رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها توسعه می‌یابد. در ضمن، نسخه‌ی رایانه‌های شخصی در انحصار فروشگاه اپیک گیمز خواهد بود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا