#مهسا_امینی

هنری کویل در طول فیلمبرداری سریال ویچر آسیب دیده است

او فعلا نمی‌تواند راه برود

هنری کویل

اطلاعات منتشر شده حاکی از آن است که هنری کویل (Henry Cavill) در طول فیلمبرداری فصل دوم The Witcher دچار آسیب شده است.

همان‌طور که می‌دانید، ادامه‌ی مجموعه‌ی تلویزیونی ویچر در استودیوی Arborfield واقع در انگلستان، در دست ساخت قرار دارد و عوامل آن مشغول فیلمبرداری هستند. با وجود آن‌که روند ساخت فصل دوم این عنوان بارها با مشکلاتی مواجه شد، برای مدتی به‌نظر می‌رسید این روند از ثبات خوبی برخوردار باشد.

این‌طور که رسانه‌ی The Toronto Sun گزارش می‌دهد، بازیگر اصلی سریال ویچر هنری کویل، در حین فیلمبرداری دچار سانحه شده است. گفته می‌شود زمانی که فیلمبرداری انجام می‌شده، این بازیگر از ناحیه‌ی پا مصدوم شده و نتوانسته به کار خود ادامه بدهد. البته هنوز مشخص نیست این آسیب در اثر برخورد یک ضربه ایجاد شده یا عضله‌ی او کشیده شده است. حالا برای مدتی کوتاه قرار است روند فیلمبرداری با وقفه همراه شود تا هنری کویل بهبود پیدا کند. از سوی دیگر، منابع آگاه می‌گوید وخامت حال او به حدی نبوده که نیازی به آمبولانس باشد. با این وجود، کویل به سختی می‌تواند راه برود و ادامه‌ی فیلمبرداری با حضور او فعلا ممکن نیست.

از بازیگران دیگر سریال ویچر می‌توان به آنیا چالاترا (Anya Chalotra) در نقش ینیفر، فریا آلان (Freya Allan) در نقش سیری، جودی می (Jodhi May) در نقش کالانته و هنری کویل (Henry Cavill) در نقش گرالت ریویایی اشاره کرد که در فصل دوم این عنوان نقش‌آفرینی می‌کنند. لازم به ذکر است که هنوز زمان دقیق پخش فصل دوم سریال The Witcher مشخص نشده است. البته با توجه به پیشرفت عوامل تولید در روند فیلمبرداری، می‌توانیم نسبت به عرضه‌ی این عنوان تا سال آینده‌ی میلادی امیدوار باشیم.

اگر علاقه‌مند هستید تا درمورد دومین فصل از مجموعه‌ی تلویزیونی ویچر بیشتر بدانید، می‌توانید مقاله‌ی هر آن‌چه از فصل دوم سریال The Witcher می‌دانیم را از سایت سرگرمی مطالعه کنید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا