#مهسا_امینی

شورانر سریال The Witcher از علت حذف دیالوگ‌های گرالت می‌گوید

گرالت در کتاب بسیار حرف می‌زند!

دیالوگ‌های گرالت

شورانر سریال The Witcher، لورن هیسریش در طی پرسش و پاسخ با طرفداران از علت حذف بسیاری از دیالوگ‌های شخصیت گرالت می‌گوید.

لورن هیسریش شورانر The Witcher چند روزی می‌شود که وقت خود را برای طرفداران این اثر جذاب آزاد کرده و در فروم ردیت از علاقه‌مندان خواسته که از او سوالاتی در خصوص سریال The Witcher بپرسند و او هم جواب آن‌ها را دهد.

سوالات بسیار زیادی از او پرسیده شد و هیسریش هم به اکثر آن‌ها جواب داد. همانطور که می‌دانید سریال The Witcher از روی کتابی به همین اسم، نوشته‌ی آندژی ساپکوفسکی ساخته شده است و در آن شخصیت اصلی این مجموعه یعنی گرالت مقدار زیادی دیالوگ دارد که در سریال آن شنیده نشد. حال بسیاری از هیسریش در این خصوص سوال کردند و او هم در جواب گفت که گرالت در کتاب بسیار پرحرف است و حتی این موضوع در کتاب هم اشاره شده و گاها کاراکتر‌های کتاب از گرالت می‌خواهند که کم‌تر حرف بزند.

در حقیقت Henry Cavill بازیگر نقش گرالت در سریال ویچر هم به اندازه‌ی زیادی حرف می‌زند و این موضوع زمانی به اثبات می‌رسد که در قسمت اول این سریال شاهد وجود دیالوگ‌های بسیاری از هنری کویل هستیم. هیسریش هم توضیح می‌دهد که:

در قسمت اول سریال، گرالت خیلی صحبت کرد و ما بسیاری از دیالوگ‌های او را حذف کردیم زیرا خیلی طبیعی نبود که یک نفر انقدر حرف بزند. من و هنری بسیار تلاش کردیم که گرالت باهوش به نظر برسد و در عین حال شوخ طبعی خودش را هم حفظ کند. ولی در کل گرالت فردی نیست که بخواهد در همه‌ی بحث‌ها شرکت کند یا اجازه دهد افراد مختلف در مورد افکار او قضاوت کنند.

فصل اول ویچر چند هفته‌ی پیش در شبکه‌ی نتفلیکس منتشر شد؛ با این حال، هنوز هیچ تاریخی در خصوص زمان پخش فصل دوم The Witcher مشخص نشده است.


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا