شخصیت سیری در فصل دوم The Witcher دچار تحول خواهد شد

توله شیر سینترا قرار است به یک مبارز واقعی تبدیل شود

شخصیت سیری

لائورن اس. هیسریچ شورانر سریال The Witcher در صحبت‌های جدید خود اعلام کرد شخصیت سیری در جریان فصل دوم دچار تحول خواهد شد.

در پی موفقیت‌های The Witcher 3: Wild Hunt، رمان‌های ویچر به محبوبیت بسیار بالایی در میان مردم در سراسر جهان دست یافت. نتفلیکس هم از این فرصت نهایت استفاده را برد و با همکاری شرکت‌های مختلف اقتباس تلویزیونی آن را تحت عنوان The Witcher ساخت. در این محصول، شخصیت ویچر را مشاهده می‌کنیم که به شهرهای مختلف سفر کرده و در ازای دریافت سکه به شکار هیولاهای مختلف می‌پردازد. این شرایط ادامه دارد تا اینکه زندگی شاهدخت سیری در خطر قرار می‌گیرد. او از قدرت بسیار بالایی برخوردار بوده و قادر است سرنوشت سرزمین‌های بسیاری را تحت تاثیر قرار بدهد. همین اتفاق، مسیر زندگی شخصیت اصلی داستان را علی‌رغم میل باطنی‌اش برای همیشه تغییر می‌دهد.

لائورن اس. هیسریچ (Lauren S. Hissrich) شورانر The Witcher در بخشی از مصاحبه‌ی جدید خود با وب سایت TVGuide به شخصیت سیری پرداخت. طبق گفته‌های او، سیری در قسمت‌های جدید دچار تحول شده و به آن چیزی تبدیل می‌شود که طرفداران در رمان‌ها خوانده بودند. توله شیر سینترا در فصل اول به عنوان شاهدختی به تصویر کشیده شد که هیچ گونه مهارتی در استفاده از شمشیر یا مبارزه نداشته و برای نجات جانش به فرد دیگری محتاج است:

یکی از محدودیت‌هایی که در زمان ساخت اقتباس مواجه شدیم، این بود که باید داستان را در هشت قسمت یک ساعته روایت می‌کردیم. خط داستانی سیری اتفاقات بسیار بیشتری را در بر داشت که نهایتا مجبور شدیم حذفشان کنیم. به همین دلیل، وقتی به تماشای فصل اول می‌نشینم، سیری چندان هم در جریان سریال حاضر نیست. حداقل، آنطور که من می‌خواستم حضور ندارد.

قصد داریم با فصل دوم بیشتر به عمق شخصیت سیری پرداخته و شرایطی را برای درک بهتر او به وجود بیاوریم. بله، تحولی که درباره‌اش صحبت کرده‌اید را می‌بینیم. این تحول با تمرین‌های [نزد ویچر] او آغاز شده و نهایتا به فردی تبدیل می‌شود که در رمان‌ها خواندیم و همچنین بعدها در بازی‌های ویدیویی دیدیم. این تغییر قرار نیست در یک چشم بهم زدن رخ بدهد و همچنین هرگز هویت قبلی او را فراموش نخواهیم کرد.

شورانر The Witcher قبلا توضیحاتی را درباره‌ی نحوه‌ی انتخاب فریا آلن (Freya Allan) برای نقش سیری ارائه کرده بود. طبق گفته‌های او، در ابتدا قرار بود آلن یک نقش کوچک را در قسمت اول ایفا کند اما بعدها به عنوان بازیگر سیری انتخاب شد. ظاهرا، تیم تولید با بیش از ۲۰۰ دختر نوجوان ملاقات کرده و از آن‌ها تست بازیگری گرفت بود اما هیچ کدامشان مناسب تشخیص داده نشدند. در چنین شرایطی، مدیر انتخاب بازیگر پیشنهاد داد نقش سیری را به آلن بسپارند؛ پیشنهادی که نهایتا مورد موافقت قرار گرفت.

در انتها، لازم به ذکر است تاریخ انتشار دقیق فصل دوم The Witcher هنوز مشخص نشده است. تنها می‌دانیم قسمت‌های جدید این سریال مورد انتظار سال آینده‌ی میلادی پخش خواهند شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا