برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

سریال ویچر تمام داستان‌های کتاب اول را پوشش نمی‌دهد

یا چرا ۸ اپیزود، پتانسیل روایت تمام اتفاقات دنیای سریال را ندارد

سریال ویچر تمام داستان‌های کتاب اول را پوشش نمی‌دهد ۰ ۱۳ آذر ۱۳۹۸ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
سریال ویچر

سریال ویچر قرار نیست تمام اتفاقات کتاب اول این مجموعه را پوشش دهد و تنها به بخش‌هایی از آن محدود خواهد شد.

در مصاحبه‌ای با سایت کامیک بوک، تومک بگینسکی (Tomek Baginski) تهیه‌کننده‌ی ارشد The Witcher، جزئیات جدیدی در مورد این سریال را منتشر کرده است. او اعلام کرد که فصل اول این سریال، قرار نیست تمام ماجراهای کتاب اول این مجموعه، یعنی The Last Wish به نویسندگی آندره ساپکوفسکی را در بر بگیرد. این کتاب شامل شش داستان کوتاه است و بگینسکی اعتقاد دارد که پوشش دادن تمام این داستان‌ها در اندازه‌ی ۸ اپیزود، کاری غیرممکن است.

بگینسکی می‌گوید:

در واقع کتاب‌ها سورس متریال خیلی بیشتری از آنچه که باید را برای ۸ اپیزود در اختیار ما قرار دادند، بنابراین ما باید خیلی در مورد داستان‌هایی که ‌می‌خواستیم روایت کنیم، دقت عمل به خرج می‌دادیم. همچنین لارن [هیسریچ، شورانر سریال] کارش را به بهترین نحو در مورد انتخاب این داستان‌ها انجام داد تا هم داستان‌هایی با محوریت گرالت را روایت کند و همزمان در مورد دو شخصیت ینفر و سیری، پس‌زمینه بسازد. ما از ابتدا می‌خواستیم داستانی بزرگ را روایت کنیم. داستان بزرگ به یک حماسه نیاز دارد و این حماسه فقط در مورد گرالت نیست. داستان ویچر به همان اندازه هم روی شخصیت‌های دیگر مثل ینفر و سیری تمرکز دارد و ما از همین حالا می‌دانیم که به اندازه‌ی کافی حق مطلب را برای این دو شخصیت ادا کرده‌ایم.

سریال ویچر که بر اساس مجموعه‌ کتاب‌های فانتزی با همین نام، توسط نتفلیکس تهیه شده، داستان گرالت از ریویا، یک ویچر (شکارچی هیولا) در دنیایی را روایت می‌کند که مردم اغلب از ویچرها متنفرند و خود ذات پلیدتری از هیولاها دارند. ماجرای ویچر، او را با یک جادوگر قدرتمند (ینفر) و یک شاهزاده‌ی جوان با یک راز بزرگ آشنا می‌کند و این سه باید راه خودشان را برای زنده ماندن در این دنیا پیدا کنند.

هنری کویل که او را با نقش سوپرمن در دنیای سینمایی DC می‌شناسیم، نقش گرالت را در سریال بازی می‌کند. همچنین فریا الن، بازیگر ۱۷ ساله‌ی سریال در نقش سیری و آنیا چالوترا در نقش ینفر بازی می‌کنند. هیسریچ قرار است شورانر این سریال باشد که پیش از این کارهای او در مقام نویسنده و تهیه‌کننده‌ی اجرایی سریال‌هایی مثل The Defenders، Daredevil و Power را دیده‌ایم. سریال ویچر در تاریخ ۲۹ آذر ۱۳۹۸ (۲۰ دسامبر ۲۰۱۹) از نتفلیکس پخش خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments