#مهسا_امینی

فصل سوم ویچر چه زمانی جلوی دوربین می‌رود؟

ساخت فصل سوم رسما تایید شده است

فیلمبرداری فصل سوم ویچر

وب سایت Redanian Intelligence در جدیدترین گزارش اختصاصی خود از زمان شروع فیلمبرداری فصل سوم ویچر پرده برداشته است.

شبکه‌های تلویزیونی و سرویس‌های استریم معمولا منتظر می‌مانند یک سریال پخش شده و با در نظر گرفتن عملکرد آن، درباره ادامه یا توقفش تصمیم‌گیری کنند. هر چند، استثناهایی وجود دارد. نتفلیکس قبل از اینکه فصل اول The Witcher در دسترس علاقه‌مندان قرار بگیرد، به فصل دوم چراغ سبز نشان داد؛ اقدامی که تایید می‌کرد سرویس استریم آمریکایی نسبت به موفقیت اثر خود اطمینان کاملی دارد. حالا هم که طرفداران فاصله چندانی با فصل دوم ندارند، فصل سوم تاییدیه تولید را دریافت کرده است.

وب سایت Redanian Intelligence در جدیدترین گزارش اختصاصی خود زمان شروع فیلمبرداری فصل سوم ویچر را فاش کرده است. طبق آنچه در متن آمده، ضبط صحنه‌های مورد نیاز در سه ماهه نخست سال آینده میلادی (مصادف با ۱۱ دی سال ۱۴۰۰ الی ۱۱ فروردین سال ۱۴۰۱) آغاز خواهد شد. از آنجایی که همه‌گیری ویروس کرونا هنوز به انتها نرسیده، ممکن است چالش جدیدی پیش رو سازندگان قرار گرفته و مجبور شوند برنامه‌ریزی‌های خود را تغییر دهند؛ اتفاقی که به هیچ وجه دور از ذهن نیست.

وب سایت Redanian Intelligence گزارش اختصاصی اخیر خود را بر اساس یکی از اسنادی نوشت که توسط Production Weekly به اشتراک گذاشته شد. اطلاعات موجود در سند به زمان شروع فیلمبرداری فصل سوم ویچر خلاصه نشده و فاش می‌کند نتفلیکس برای دومین بار استودیو فیلمبرداری را تغییر داد. سرویس استریم آمریکایی این بار لانگ کراس واقع در روستایی به همین نام را انتخاب کرده است. در ضمن، طبق اطلاعاتی که قبلا منتشر شده بودند، نویسندگان در ماه جولای فرایند آماده‌سازی فیلمنامه‌ها را آغاز کرده بودند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا