#مهسا_امینی

تولید فصل دوم The Witcher احتمالا طی دو ماه آینده از سر گرفته می‌شود

پروژه‌های بزرگ خود را برای سرگیری تولید آماده می‌کنند

تولید فصل دوم The Witcher

طبق گزارش‌های غیر رسمی، شرکت نتفلیکس در حال برنامه‌ریزی است تا تولید فصل دوم The Witcher را در ماه آگوست ادامه دهد.

اواخر اسفند ماه سال گذشته بود که سازمان جهانی بهداشت اعلام کرد ویروس کرونا وارد فاز همه‌گیری شده است. در پی انتشار چنین خبری، شرکت‌های مختلف ترجیح دادند پروژه‌های سینمایی و تلویزیونی خود را در ایالات متحده‌ی آمریکا و کانادا متوقف کنند. از همین رو، انتظار می‌رفت نتفلیکس هم تصمیم مشابهی را اتخاذ کرده و تولید فصل دوم The Witcher را در انگلستان متوقف کند اما این اتفاق رخ نداد. ضبط صحنه‌های جدید چند روز ادامه داشت تا اینکه دستور تعطیلی موقت پروژه رسید؛ زیرا تعداد مبتلایان در انگلستان روز به روز افزایش می‌یافت. حال و با گذشت سه ماه از آن زمان، اوضاع این کشور تا حدودی بهبود یافته و سازمان‌های دولتی اجازه‌ی از سر گیری فعالیت‌ها را به پروژه‌ها داده‌اند.

با توجه به گزارش اخیر وب سایت Redanian Intelligence، نتفلیکس مشغول برنامه‌ریزی است تا تولید فصل دوم The Witcher را در ماه آگوست (مصادف با ۱۱ مرداد الی ۱۰ شهریور) از سر بگیرد. اینطور که به نظر می‌رسد، این بازه‌ی زمانی قطعی نیست و احتمال تغییر در آن وجود دارد. با این حال، مدیران شرکت امیدوار هستند طی هفته‌های آینده اتفاق غیرمنتظره‌ای رخ نداده و فیلمبرداری از بازه‌ی مد نظر آغاز شود. طبق اطلاعاتی که در گذشته منتشر شده بودند، ضبط صحنه‌های باقی مانده از فصل دوم در حدود ۴ ماه به طول می‌انجامد؛ رقمی که ممکن است افزایش یابد. در حال حاضر سخت‌گیری بسیاری از سوی سازمان‌های بهداشتی پیرامون صحنه‌های معاشقه و شلوغ وجود دارد؛ زیرا در جریان این صحنه‌ها احتمال سرایت ویروس کرونا بسیار زیاد است. از آن‌جایی که صحنه‌های مورد بحث، بخش جداناپذیری از اقتباس تلویزیونی ویچر هستند، پیش‌بینی می‌شود فاز تولید تا کریسمس یا حتی بعد از آن طول بکشد.

با پایان یافتن سریال تحسین شده و محبوب Game of Thrones در ماه مه سال گذشته‌ی میلادی، بسیاری از مخاطبان و کارشناسان انتظار داشتند سریال The Witcher بتواند اثری مناسب برای پر کردن جای خالی یک سریال فانتری و تاریخی باشد اما جدیدترین ساخته‌ی نتفلیکس چندان مطابق انتظارات ظاهر نشد. این اثر به واسطه‌ی روایت بیش از حد پیچیده‌ی خود بازخوردهای متوسطی را دریافت کرد. با این حال، مشترکان نتفلیکس از نتیجه‌ی کار راضی بوده و به شدت برای آماده شدن فصل جدید لحظه‌شماری می‌کنند. داستان سریال حول محور یک شکارچی هیولا به نام گرالت می‌چرخد که با سفر به شهرهای مختلف و دریافت سکه در ازای کشتن هیولا، زندگی خود را می‌گذراند. سرنوشت این شکارچی به طرز ناخواسته‌ای با یک شاهدخت گره می‌خورد؛ اتفاقی که باقی داستان را زمینه‌چینی می‌کند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا