پوستر و تریلر فصل دوم سریال ویچر منتشر شد

سرنوشت، گرالت و سیریلا و ینفر را متحد می‌کند

مهم‌ترین سریال اقتباسی از بازی‌های ویدیویی که نتفلیکس سراغش رفته، The Witcher است. سریالی که جذابیتش باعث شد برای یک فصل دیگر هم تولید شود. به تازگی پوستر و تریلری از فصل دوم سریال ویچر منتشر شده که اتحاد گرالت، سیریلا و ینفر را برابر هیولاهای وحشتناک نشان می‌دهد؛ اتحادی که خواه ناخواه باید شکل بگیرد.

فاصله زمانی وقایع فصل دوم با فصل اول آن‌چنان زیاد نیست. گرالت از ریویا یک شکارچی هیولاست که در زمان قرون وسطایی با سینه‌های ستبر، موهای بلند سپید و شمشیر قطورش وارد نبرد با هیولاهایی می‌شود که برای از بین بردنشان تنها چیزی که به دست می‌آورد پول است. همه چیز طبق معمول پیش می‌رود و با چکاچک شمشیرش هیولاهای عجیب و غریبی دور و اطرافش را به هلاکت می‌رساند که دست سرنوشت او را به شاهزاده سینترا رساند.

ماجراهای زیادی در فصل اول اتفاق افتاد که به یک‌باره متوجه شاهدوخت سینترا می‌شود و همین می‌شود که دستش را می‌گیرد و تا جایی که ممکن است از او محافظت می‌کند. اصلا همین می‌شود که سعی می‌کند سیری را آموزش دهد تا از خودش حفاظت کند.

تریلر و پوستر فصل دوم سریال ویچر

پوستر و تریلر فصل دوم سریال ویچر چیزهای بیشتری از یک سریال فانتزی به ما نشان می‌دهد که طرفداران قدیمی را مشتاق‌تر و هواداران جدید را علاقه‌مندتر می‌کند.

پوستری که سه شخصیت ویچر، سیری و ینفر را کنار یکدیگر کشانده و اتحاد آن‌ها را برابر چیز خطرناک‌تری نشان می‌دهد. رابطه حیاتی این سه نفر می‌تواند علیه سرنوشت جیوانی دنیای ویچر مبارزه کنند. جمله «سرنوشت یک جانور است» در پایین پوستر سریال هم جالب است. منتها تنها چیزی که واضح است جان خیلی‌ها به خاطر قدرت‌طلبی الف‌ها، انسان‌ها و شیاطین زمین در خطر است و این‌جاست که هنری کویل در نقش گرالت از ریویا، فریا آلن در نقش سیری و آنیا چالاترا در نقش ینفر وارد میدان می‌شوند تا برای نجات هر چه زودتر دنیا و البته، بقای سیری به فکر چاره‌ای باشند. فعلا باید تا ۱۷ دسامبر (مصادف با ۲۶ آذر ۱۴۰۰) منتظر بمانیم تا حماسه‌های دنیای ویچر دوباره زنده شود.

نظرتان درباره پوستر و تریلر فصل دوم سریال ویچر چیست؟ ماجراهای هولناک‌تری پیش‌روست یا همه چیز آرام می‌شود؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا