برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

ابتلای تعدادی از دست‌اندرکاران، فاز تولید فصل دوم The Witcher را به تعطیلی کشاند

شکست گرگ سفید در مقابل خفاش منحوس!

ابتلای تعدادی از دست‌اندرکاران، فاز تولید فصل دوم The Witcher را به تعطیلی کشاند ۰ ۱۸ آبان ۱۳۹۹ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
فاز تولید فصل دوم The Witcher

از آن‌جایی که آزمایش کرونای تعدادی از دست‌اندرکاران مثبت اعلام شده، نتفلیکس دستور تعطیلی فاز تولید فصل دوم The Witcher را صادر کرده است.

The Witcher، یک سریال درام و فانتزی است که انتظار می‌رفت جایگزینی برای Game of Thrones باشد. محصول جدید نتفلیکس نتوانست بازخوردهای مثبتی را از سوی منتقدان دریافت کند اما در جلب نظر بینندگان کاملا موفق بود. از همین رو، بسیاری از کاربران فضای مجازی برای انتشار فصل جدید لحظه‌شماری می‌کنند. داستان این اثر درباره‌ی یک جادوگر تنها است که با کشتن هیولاهای شیطانی کسب درآمد کرده و زندگی‌اش را می‌گذراند اما یک رسم قدیمی به نام قانون غافل‌گیری، سرنوشتش را به یک شاهدخت به نام سیری گره می‌زند؛ فردی که به واسطه‌ی خون ارشد خود بسیار قدرتمند بوده و همین ویژگی هم او را به هدفی برای سودجویان تبدیل کرده است.

لائورن اس. هیسریچ (Lauren S. Hissrich) شورانر The Witcher طی ماه‌های گذشته اطلاعات مختلفی را از فیلمنامه‌های فصل دوم به اشتراک گذاشت اما انتشار تصاویر از قسمت‌های جدید روند متدوامی نداشت؛ زیرا با گذشت مدت کوتاهی از آغاز فیلمبرداری، ویروس کرونا به یک بحران جهانی تبدیل شد و پروژه‌های سینمایی و سریالی را در سرار جهان به تعطیلی کشاند. با کنترل کووید-۱۹، اجازه‌ی ضبط صحنه‌های باقی‌مانده صادر شد. با این حال، اجرای پروتکل‌های بهداشتی و سخت‌گیری‌های زیاد روی رفت و آمد‌ها باعث شده تا همچنان تصاویر چندانی را از پشت صحنه شاهد نباشیم.

به گزارش Deadline، از آن‌جایی که آزمایش کرونای تعدادی از دست‌اندرکاران مثبت اعلام شده، دستور تعطیلی فاز تولید فصل دوم The Witcher از سوی نتفلیکس صادر شد. این افراد که تعدادشان به چهار نفر می‌رسد، در حال حاضر در شرایط قرنطینه به سر می‌برند تا وضعیتشان بهبود یابد. همچنین مسئولان مربوطه به زودی دور دوم آزمایش را آغاز می‌کنند تا ببینند ویروس در میان دیگر افراد حاضر در پروژه هم شیوع یافته است یا خیر. در ضمن، نویسنده‌ی مطالب در گزارش خود تاکید داشت هیچ کدام از افرادی که به کووید-۱۹ مبتلا شده‌اند از بازیگران اصلی نیستند.

از آن‌جایی که هویت افراد مبتلا به ویروس کرونا و نقششان در فاز تولید فصل دوم The Witcher مشخص نیست، نمی‌توان درباره‌ی آینده‌ی سریال اظهار نظر کرد. اگر افرادی که به کووید-۱۹ مبتلا شده‌اند قابل‌جایگزینی باشند، نتفلیکس بدون کوچک‌ترین چالشی می‌تواند افراد جدیدی را استخدام کند تا وظایف آن‌ها را انجام دهند. در ضمن، گزارش‌های قدیمی ادعا کرده بودند روند فیلمبرداری در فوریه‌ی سال آینده‌ی میلادی به اتمام خواهد رسید. در حال حاضر مشخص نیست تاخیری که به تازگی در ضبط صحنه‌ها به وجود آمده روی زمان‌بندی تیم تولید تاثیر می‌گذارد یا خیر.

The Witcher، یکی از ده‌ها اثر هالیوودی‌ است همه‌گیری ویروس کرونا تاثیر غایرقابل‌انکاری روی آن گذشته‌اند. کووید-۱۹ نه تنها فاز تولید فصل دوم را با مشکل با مواجه کرد، بلکه باعث تغییر در تیم بازیگری هم شد. در ابتدا ثو ارستد راسمیوسن (Thue Ersted Rasmussen) به عنوان بازیگر نقش اسکل انتخاب شده بود اما ابتلایش به ویروس، باعث شد از پروژه جا مانده و شخص دیگری جایگزین شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments