#مهسا_امینی

عکس‌ جدیدی از بازیگران فصل دوم سریال The Witcher منتشر شد

ریش‌های Cahir درآمده!

سریال witcher

عکس جدیدی که از بازیگران سریال The Witcher لو رفته، توسط نشریه‌ی Redanian Intelligence و عکاس معروف پیتر لائو (Peter Lau) منتشر شده است.

در عکسی که به تازگی منتشر شده، بازیگران سریال ویچر را می‌بینیم که در منطقه‌ی جنگ Sodden درحال صحبت کردن هستند. در این تصویر، شورانر سریال، لارن هایسریچ، مشغول گفت‌وگو با شخصیت Cahir است. Cahir که ایمون فارن نقش او را ایفا می‌کند، در این عکس ریش‌ها و موی بلندی دارد. در کنار این دو، هنرپیشه‌ای که نقش ینفر را بازی می‌کند، Anya Chalotra، دیده می‌شود. بازیگرهای نقش Stregobor و Vilgefortz، افراد دیگری هستند که در میان بقیه‌ی عوامل مجموعه‌ی تلویزیونی ویچر قرار گرفته‌اند.

WITCHER

عوامل سریال پرطرفدار ویچر هم‌اکنون در انگلیس مشغول فیلمبرداری هستند تا دومین فصل این عنوان را هرچه زودتر تولید کنند. فصل دوم این مجموعه‌ی تلویزیونی قرار است به زودی از شبکه‌ی نتفلیکس پخش شود و ماجرای گرالت ریویایی را روایت می‌کند. سریال The Witcher با اقتباس از سری رمان‌هایی که به قلم اندره ساپکوفسکی نوشته شده، در دست ساخت قرار دارد. فصل اول سریال The Witcher در تاریخ ۲۰ دسامبر ۲۰۱۹ (مصادف با ۲۹ آذر ۱۳۹۸) به صورت رسمی از طریق شبکه‌ی نتفلیکس طی هشت قسمت منتشر شد و توانست مورد استقبال هواداران قرار بگیرد.

با وجود آن‌که پیشرفت عوامل تولید در روند فیلمبرداری به وضوح دیده می‌شود، اما هنوز از تاریخ پخش فصل دوم سریال The Witcher بی اطلاع هستیم. در واقع، توسعه‌دهندگان و نتفلیکس همچنان در این مورد سکوت کرده‌اند. پیش‌بینی می‌شود فصل دوم این عنوان در سال ۲۰۲۱ میلادی از شبکه‌ی نتفلیکس پخش شود.

اگر علاقه‌مند هستید تا درمورد دومین فصل از مجموعه‌ی تلویزیونی ویچر بیشتر بدانید، می‌توانید مقاله‌ی هر آن‌چه از فصل دوم سریال The Witcher می‌دانیم را از سایت سرگرمی مطالعه کنید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا