دو کاراکتر از کتاب‌های ویچر به فصل دوم سریال آن اضافه می‌شوند

گرالت در فصل دوم دوستان جدیدی پیدا می‌کند

سریال ویچر

در حالی که عوامل سریال ویچر مشغول تولید فصل دوم این عنوان هستند، به تازگی اطلاعات جدیدی درمورد کاراکترهای حاضر در آن منتشر شده است.

همان‌طور که می‌دانید بعد از مشکلات فراوان، بالاخره عوامل سریال The Witcher مشغول فیلمبرداری فصل جدید آن هستند. در واقع، با کاهش یافتن آمار ابتلا به کرونا در برخی کشورها، مقامات تصمیم گرفتند محدودیت‌های پیرامون این بیماری را کاهش دهند. در ادامه‌ی این اتفاق، مدتی پیش سرویس محبوب و پرطرفدار نتفلیکس اعلام کرد عوامل سریال برای ساخت فصل دوم آن آماده هستند. در فصل دوم علاوه بر شخصیت‌هایی که قبل‌تر با آن‌ها آشنا شدیم، کاراکترهای جدیدی هم از کتاب‌های ویچر به سریال اضافه می‌شوند. طبق اطلاعات منتشر شده، قرار است به همراه وزمیر (Vesemir)، نیولن (Nivellen)، لمبرت (Lambert)، لیدیا (Lydia) و دایجسترا (Dijkstra)، شخصیت‌های Codringher و Jacob Fenn به فصل دوم اضافه شوند.

این دو شخصیت برای کسانی که کتاب‌های ویچر را خوانده‌اند، آشنا هستند. Codringher و Jacob Fenn در کنار هم یک آژانس کاراگاهی دارند و به گرالت کمک می‌کنند تا دشمنان خود را بهتر بشناسد.

با توجه به محبوبیت زیاد بازی‌های ویدیویی ویچر و کتاب‌های آن، عده‌ی زیادی چشم ‌انتظار فصل جدید سریال The Witcher هستند و برای تماشای آن هیجان دارند. با این وجود، به‌نظر می‌رسد پخش فصل دوم این عنوان از شبکه‌ی نتفلیکس، تا اواسط و حتی اواخر سال ۲۰۲۱ میلادی اتفاق نخواهد افتاد. فصل اول سریال The Witcher در تاریخ ۲۰ دسامبر ۲۰۱۹ (مصادف با ۲۹ آذر ۱۳۹۸) به صورت رسمی از طریق شبکه‌ی نتفلیکس طی هشت قسمت منتشر شد. با تاخیر در برنامه‌ی فیلم‌برداری این مجموعه‌ی تلویزیونی، انتظار می‌رود زمان پخش فصل دوم آن با وقفه‌ی بیشتری همراه باشد.

اگر علاقه‌مند هستید تا درمورد دومین فصل از مجموعه‌ی تلویزیونی ویچر بیشتر بدانید، می‌توانید مقاله‌ی هر آن‌چه از فصل دوم سریال The Witcher می‌دانیم را از سایت سرگرمی مطالعه کنید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا