نتفلیکس عکس‌های جدیدی از فصل دوم سریال ویچر منتشر کرد

تاریخ پخش هنوز مشخص نیست

فصل دوم سریال ویچر

ناشر سریال محبوب The Witcher، تلویزیون نتفلیکس، تصاویر جدیدی از فصل دوم این عنوان منتشر کرده است.

از آن‌جایی که عده‌ی زیادی انتظار فصل دوم The Witcher را می‌کشند، عکس‌های لو رفته می‌تواند هیجان طرفداران را چند برابر کند. در این میان، همزمان با رویداد هالووین، تلویزیون نتفلیکس عکس‌های جدیدی از فصل دوم سریال پرطرفدار ویچر منتشر کرده است.

این دو عکس جزئیات زیادی از فصل دوم این مجموعه‌ی تلویزیونی نمی‌دهد. با این وجود، در این تصاویر شاهد سه اسکلت هستیم که در فضایی تاریک قرار گرفته‌اند. از طرفی دیگر، در عکس دوم می‌توانیم چشمی را ببینیم که در کنار شاخه‌ای از یک موجود ناشناخته قرار گرفته است.

عوامل سریال پرطرفدار ویچر هم‌اکنون در انگلیس مشغول فیلمبرداری هستند تا دومین فصل این عنوان را هرچه زودتر تولید کنند. این مجموعه‌ی تلویزیونی قرار است به زودی از شبکه‌ی نتفلیکس پخش شود و ماجرای گرالت ریویایی را روایت می‌کند. سریال The Witcher با اقتباس از سری رمان‌هایی که به قلم اندره ساپکوفسکی نوشته شده، در دست ساخت قرار دارد.

مدتی پیش عکس‌هایی از Gordale Scare که در نزدیکی منطقه‌ی بارانی Malham قرار دارد، منتشر شد. از آن‌جایی که عوامل سریال The Witcher در این منطقه مشغول فیلم‌برداری هستند، تعدادی از بازیگران این عنوان در Gordale Scare دیده شده‌اند. عکس‌های این منطقه را از اینجا می‌توانید ببینید.

لازم به ذکر است که هنوز زمان دقیق پخش فصل دوم سریال The Witcher مشخص نشده است. البته با توجه به پیشرفت عوامل تولید در روند فیلمبرداری، می‌توانیم نسبت به عرضه‌ی این عنوان تا سال آینده‌ی میلادی امیدوار باشیم.

اگر علاقه‌مند هستید تا درمورد دومین فصل از مجموعه‌ی تلویزیونی ویچر بیشتر بدانید، می‌توانید مقاله‌ی هر آن‌چه از فصل دوم سریال The Witcher می‌دانیم را از سایت سرگرمی مطالعه کنید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا