فیلمبرداری فصل دوم The Witcher از سر گرفته شد

تاریخ پخش کی اعلام می‌شود؟

The Witcher

عوامل سریال The Witcher از ادامه‌ی مراحل فیلمبرداری و ساخت فصل دوم این عنوان خبر داده‌اند.

همان‌طور که می‌دانید، مدتی پیش روند توسعه‌ی دومین فصل از مجموعه‌ی تلویزیونی ویچر با مشکلاتی همراه شد و عوامل آن تصمیم گرفتند برای مدتی تولید این عنوان را لغو کنند. علت این تصمیم، ویروس کرونا بود. در حقیقت، از آن‌جایی که آزمایش کرونای تعدادی از دست‌اندرکاران سریال ویچر مثبت اعلام شد، نتفلیکس دستور تعطیلی فاز تولید فصل دوم را صادر کرد.

طبق اطلاعات منتشر شده، ادامه‌ی مجموعه‌ی تلویزیونی در استودیوی Arborfield واقع در انگلستان، در دست ساخت قرار دارد. قبل‌تر، شبکه‌ی نتفلیکس روند ساخت فصل دوم را طوری برنامه‌ریزی کرده بود تا تولید این عنوان تا فوریه‌ی سال آینده‌ی میلادی به پایان برسد. با توجه به وقفه‌ی ایجاد شده، هنوز مشخص نیست برنامه‌ی عوامل The Witcher چگونه پیش خواهد رفت و این عنوان پرطرفدار در چه تاریخی به مرحله‌ی پخش می‌رسد. در واقع، هنوز تاریخ انتشار فصل دوم از سوی نتفلیکس اعلام نشده است.

با توجه به محبوبیت زیاد بازی‌های ویدیویی ویچر و کتاب‌های آن، عده‌ی زیادی چشم ‌انتظار فصل جدید سریال The Witcher هستند و برای تماشای آن هیجان دارند. فصل اول سریال The Witcher در تاریخ ۲۰ دسامبر ۲۰۱۹ (مصادف با ۲۹ آذر ۱۳۹۸) به صورت رسمی از طریق شبکه‌ی نتفلیکس طی هشت قسمت منتشر شد. با وجود آن‌که فصل اول این مجموعه‌ی تلویزیونی از سوی منتقدین نتوانست رضایت چندانی دریافت کند، اما بینندگان استقبال زیادی از این عنوان کردند. جالب است بدانید قرار است به همراه وزمیر (Vesemir)، نیولن (Nivellen)، لمبرت (Lambert)، لیدیا (Lydia) و دایجسترا (Dijkstra)، شخصیت‌های Codringher و Jacob Fenn به فصل دوم اضافه شوند.

اگر علاقه‌مند هستید تا درمورد دومین فصل از مجموعه‌ی تلویزیونی ویچر بیشتر بدانید، می‌توانید مقاله‌ی هر آن‌چه از فصل دوم سریال The Witcher می‌دانیم را از سایت سرگرمی مطالعه کنید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا