بازیگر فیلم Dolittle به فصل دوم سریال The Witcher پیوست

فیلمبرداری فصل جدید به‌زودی آغاز می‌شود

بازیگر فیلم Dolittle

کارمل لانیادو، بازیگر فیلم Dolittle، قرار است در فصل دوم سریال The Witcher به ایفای نقش بپردازد. فصل جدید این سریال سال آینده‌ی میلادی پخش خواهد شد.

اواخر دسامبر سال گذشته‌ی میلادی بود که فصل اول The Witcher به‌طور کامل روی نت‌فلیکس قرار گرفت. اگرچه بازخوردهای منتقدان چندان مثبت نبود اما این سریال فانتزی توانست نظر مثبت مخاطبان را به خود جلب کند. این اثر با اقتباس از رمان‌های ویچر نوشته‌ی آندژی ساپوکوفسکی (Andrzej Sapkowski) ساخته شده است. لائورن اس. هیسریچ (Lauren Schmidt Hissrich) هم به عنوان خالق، تهیه‌کننده‌ی اجرایی و شورانر در جریان ساخت حضور داشت. در ضمن، رمان‌های ساپوکوفسکی پیش از این برای ساخت سه بازی ویدیویی مورد اقتباس قرار گرفته بودند.

سریال درباره‌ی یکی از آخرین ویچرها به نام گرالت اهل ریویا است که نقش‌آفرینی او را هنری کویل (Henry Cavill)، بازیگر نقش سوپرمن در دنیای سینمایی دی‌سی، بر عهده دارد. ویچرها آموزش دیده‌اند تا هیولاها را از بین ببرند. در ابتدای سریال شخصیت گرالت را می‌بینیم که به تنهایی سفر کرده و در ازای دریافت پول هیولاها را می‌کشد اما پس از مدتی متوجه می‌شویم که سرنوشت این ویچر به دو فرد دیگر گره خورده است. نفر اول، پرنسس امپراتوری سینترا است که سیری نام داشته و نقش او را فریا آلن (Freya Allan) ایفا می‌کند. نفر دوم هم یک جادوگر قدرتمند به نام ینیفر است که آنیا چالوترا (Anya Chalotra) نقش او را بر عهده دارد.

با توجه به گزارشی که وب سایت ددلاین ساعاتی قبل منتشر کرد، کارمل لانیادو (Carmel Laniado) در سه قسمت از فصل دوم سریال The Witcher حضور خواهد داشت. لانیادو قرار است نقش یک شخصیت به نام وایولت را بر عهده داشته باشد. در ادامه‌ی گزارش آمده این دختر نوجوان در ظاهر فردی بازیگوش و خوش‌گذران بوده اما در باطن شخصیتی باهوش و سادیستی (فردی که از زجر دیگران لذت می‌برد) دارد. این بازیگر اخیرا در فیلم سینمایی Dolittle به کارگردانی استیون گیگان (Stephen Gaghan) حضور یافته است. این اثر علی‌رغم داشتن نام‌های شناخته شده در لیست بازیگران خود، به یک شکست تجاری تبدیل شده است. بازیگر فیلم Dolittle همچنین سال گذشته‌ی میلادی در مینی سریال A Christmas Carol ایفای نقش کرده بود.

روند فیلمبرداری فصل دوم The Witcher تا پیش از پایان ماه جاری میلادی در بریتانیا آغاز می‌شود. فیلمبرداری فصل جدید تنها به این منطقه خلاصه نمی‌شود و دست‌اندرکاران برای ضبط برداشت‌های دیگر به اسکاتلند و اروپای شرقی سفر خواهند کرد. اطلاعات دقیقی از داستان فصل دوم در دسترس نیست اما با توجه به صحبت‌های لائورن اس. هیسریچ در مصاحبه‌های مختلف می‌توان اطلاعات اولیه را راجع به فیلمنامه‌های این فصل به‌دست آورد. مهم‌تر از همه اینکه دیگر خبری از یک تایم لاین پیچیده نیست. متاسفانه روایت گنگ و پیچیده‌ی فصل اول باعث سردرگمی برخی از مخاطبان شده بود. همچنین در جریان فصل دوم قرار است بیشتر و عمیق‌تر با شخصیت‌هایی آشنا شویم که در فصل اول ملاقات کرده بودیم.

این‌طور که به نظر می‌رسد، نت‌فلیکس علاقه‌ی بسیاری به استفاده از بازیگرهای کمتر شناخته شده برای نقش‌های مکمل سریال The Witcher دارد. برای مثال می‌توان به فریا آلن و آنیا چالوترا اشاره کرد که پیش از حضور در این سریال اقتباسی، اشخاص چندان مشهوری نبوده‌اند اما موفقیت این سریال نام آن دو را بر سر زبان‌ها انداخت. در ضمن، پیش از این حضور کریستوفر هیویو (Kristofer Hivju) در فصل دوم سریال شایعه شده بود. او برای ایفای نقش تورموند جاینتسبین در سریال Game of Thrones شناخته می‌شود.

تاریخ انتشار دقیق فصل جدید هنوز مشخص نیست اما می‌دانیم که این سریال مورد انتظار سال آینده‌ی میلادی بازخواهد گشت. لائورن اس. هیسریچ در یکی از مصاحبه‌های قدیمی خود گفته بود سریال The Witcher را برای هفت فصل برنامه‌ریزی کرده است. اگر روند موفقیت‌های کنونی با فصل دوم هم ادامه یابد، مدیران نت‌فلیکس بدون شک با ساخت ادامه‌ی سریال موافقت کرده و هیسریچ هم قادر خواهد تا داستانش را در فصل هفتم به جمع‌بندی برساند.

5 1 رأی
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا