برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

فصل پنجم The Witcher آخرین فصل این سریال خواهد بود

به‌روزرسانی در خصوص ساخت فصل چهارم

فصل پنجم The Witcher آخرین فصل این سریال خواهد بود ۱ ۰۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
فصل پنجم The Witcher

در حالی که اعلام شد فصل چهارم در مرحله تولید قرار دارد، به طور رسمی تایید شد فصل پنجم The Witcher آخرین فصل این سریال خواهد بود.

روز گذشته شبکه نت‌فلیکس اخبار مهمی را با طرفدارن خود به اشتراک گذاشت. در همین راستا به صورت رسمی اعلام شد چهارمین فصل از سریال The Witcher در دست تولید قرار دارد. به همین مناسبت این کمپانی ویدئویی از جلسه دور میز خوانی آن به اشتراک گذاشت که شامل اولین نگاه به حضور لیام همسورث (Liam Hemsworth) در نقش شخصیت گرالت که جایگزین هنری کویل (Henry Cavill) شده، آنیا چالوترا (Anya Chalotra) که نقش شخصیت ینیفر را برعهده دارد، جویی بیتی (Joey Batey) که نقش شخصیت جسکیر را برعهده دارد و فریا آلن (Freya Allan) که نقش شخصیت سیری را برعهده دارد می‌شود.

قرار است شخصیت‌های جدیدی نیز در فصل چهارم به سریال اضافه شوند که از جمله شخصیت محبوب رجیس و زولتان که نقش آن‌ها را قرار است به ترتیب لارنس فیشبرن (Laurence Fishburne) و دنی وودبرن (Danny Woodburn) ایفا کند می‌شوند. این‌ها تمامی اطلاعات ارائه شده نبوده و به دنبال آن اعلام شد فصل پنجم The Witcher چراغ سبز تولید را دریافت کرده و فصل پایانی این سریال خواهد بود. بدین ترتیب داستان شخصیت گرالت به سرانجام خود می‌رسد.

پیش از این فرصتی به دست نیامده بود تا همسورث در کنار سایر بازیگران این مجموعه دیده شود. بنابراین ویدئو اخیر، به‌روزرسانی جدیدی در راستای قرار گرفتن او در نقش شخصیت گرالت به دنبال جدایی هنری کویل به شمار می‌رود. با این حال هنوز مشخص نیست جایگزین شدن این دو بازیگر در سریال قرار است چگونه توضیح داده شود.

فصل چهارم این سریال از انتهای فصل سوم ادامه می‌یابد جایی که سه شخصیت گرالت، سیری و ینیفر به صورت جدا از یکدیگر مجبور سفر در طول قاره جنگ‌زده شده و اگر بتوانند در میان گروه‌های نامناسبی که قرار می‌گیرند راه خود را پیدا کنند، شانس آن را خواهند یافت که از میان آتش جنگ عبور کرده و یکدیگر را مجددا پیدا نمایند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments