بازیگر فیلم زیبای خفته یکی از نقش‌های سریال The Witcher: Blood Origin را بر عهده گرفت

او جایگزین یک بازیگر قدیمی است

بازیگر سریال Giri/Haji

با توجه به گزارشی که در خروجی وب سایت Deadline قرار گرفته، سوفیا براون بازیگر سریال Giri/Haji به جمع هنرپیشه‌های The Witcher: Blood Origin پیوسته است.

اقتباس تلویزیونی The Witcher اواخر سال ۲۰۱۹ میلادی در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفت و علی‌رغم بازخوردهای ضد و نقیض، عملکرد بسیار خوبی را در زمینه بازدید به ثبت رساند. با رخ دادن این اتفاق، مدیران نتفلیکس تصمیم گرفتند همزمان با ساخت فصل دوم، بخشی از تمرکز خود را روی گسترش جهان داستان قرار دهند. در همین راستا، ساخت دو اسپین‌آف در دستور کار قرار گرفت: اولین مورد، The Witcher: Nightmare of the Wolf بوده و یک انیمیشن سینمایی است که به سرگذشت وزمیر می‌پردازد؛ دومین مورد هم The Witcher: Blood Origin نام داشته و چند قرن پیش از اتفاقات سریال اصلی را به تصویر می‌کشد.

نتفلیکس اوایل بهمن سال گذشته نخستین بازیگر The Witcher: Blood Origin را معرفی کرد. او جودی ترنر-اسمیت (Jodie Turner-Smith) نام داشت و قرار بود به عنوان آیل جلوی دوربین برود. آیل، یک مبارزه ماهر توصیف شده که صدایی شبیه به یک الهه دارد. او یک در یک برهه زمانی محافظ ملکه بود اما شمشیرزنی را کنار گذاشت تا علاقه‌اش، یعنی موسیقی را دنبال کند. سرنوشت مطابق انتظار آیل پیش نرفته و مجبور می‌شود بار دیگر شمشیر دست بگیرد. ترنر-اسمیت بنا به دلایلی از پروژه جدا و حال و با گذشت چند هفته، جایگزینش معرفی شده است.

طبق گزارش اخیر وب سایت Deadline، سوفیا براون (Sophia Brown) جایگزین جودی ترنر-اسمیت در The Witcher: Blood Origin شده و قرار است شخصیت آیل را جلوی دوربین به تصویر بکشد. براوان اصالتا انگلیسی بوده و فعالیت خود را با نقش‌آفرینی در آثار این کشور آغاز کرد. از شاخص‌ترین نام‌هایی که در پرونده‌اش دیده می‌شود می‌توان سریال Giri/Haji را نام برد. براون همچنین در Beauty and the Beast حضور داشته که سال ۲۰۱۷ میلادی توسط والت دیزنی روی پرده نقره‌ای آمده بود.

سوفیا براون، تنها بازیگری نیست که نسبت به حضورش در The Witcher: Blood Origin اطمینان داریم. نتفلیکس چندی پیش رسما اعلام کرد میشل یئو (Michelle Yeoh) به سریال پیوسته و به عنوان یک الف کوچ‌نیشن به نام اسکاین جلوی دوربین می‌رود. اسکاین مهارت بالایی در استفاده از چاقو داشته و در جریان داستان دنبال شمشیری مقدس می‌گردد که در گذشته از قیبله‌اش به سرقت رفته بود. در ضمن، نام لارنس اوفرین ( Laurence O’Fuarain) هم در تیم بازیگری دیده می‌شود. او نقش فیال را بر عهده دارد که جوانی هم سن و سال آیل بوده اما تجربه بالایی ندارد.

طبق خلاصه داستانی که نتفلیکس به اشتراک گذاشته، اسپین‌آف سریال ویچر روی دو موضوع تمرکز دارد: نحوه به وجود آمدن اولین ویچر و Conjunction of the Spheres. مورد دوم یک رویداد است که در پی آن جهان‌های انسان‌ها، الف‌ها، درف‌ها و هیولاها با یکدیگر ترکیب شده و جهانی به وجود آمد که علاقه‌مندان به سریال اصلی می‌شناسند.

زمان پخش The Witcher: Blood Origin در حال حاضر مشخص نیست.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا