تولید فصل دوم سریال ویچر در مرداد ماه از سر گرفته می‌شود

نتفلیکس به انتظار مردم پاسخ داد

سریال ویچر

با کاهش محدودیت‌های پیرامون ویروس کرونا، نتفلیکس اعلام کرد فصل دوم سریال ویچر به‌زودی در انگلستان تولید می‌شود.

به دنبال شیوع ویروس کرونا محدودیت‌های زیادی سر راه تولیدکنندگان فیلم‌ها و سریال‌های مختلف قرار گرفت. یکی از این عناوین سریال ویچر بود که فصل اول آن در اواخر سال ۱۳۹۸ از شبکه‌ی نتفلیکس منتشر شد. این مجموعه‌ی تلویزیونی اقتباسی از سری رمان‌های ویچر به قلم آندره ساپکوفسکی است. هنری کویل، فریا آلن و آدام لوی از بازیگران اصلی این سریال هستند. این سریال داستان گرالت اهل ریویا را دنبال می‌کند.

همان‌طور که می‌دانید با کاهش یافتن آمار ابتلا به کرونا در برخی کشورها، مقامات تصمیم گرفتند محدودیت‌های پیرامون این بیماری را کاهش دهند. در ادامه‌ی این اتفاق، تولید سریال ویچر قرار است ادامه پیدا کند و به‌زودی شاهد انتشار فصل دوم این مجموعه‌ی تلویزیونی خواهیم بود. سرویس محبوب و پرطرفدار نتفلیکس اعلام کرده عوامل سریال برای ساخت فصل دوم آن، از ۲۷ مرداد سال جاری (مصادف با ۱۷ آگوست) دست به‌کار می‌شوند و ادامه‌ی این پروژه در انگلستان کلید می‌خورد. البته هنوز تاریخ پخش سریال مشخص نیست و با وجود تاخیر پیش‌آمده در تولید آن، ممکن است فصل دوم تا سال ۲۰۲۱ منتشر نشود.

جالب است بدانید تولید فصل دوم سریال ویچر یکی از آخرین پروژه‌هایی بود که پیرو بیماری کرونا لغو شد و عوامل آن تا مدت‌ها در مقابل محدودیت‌های اعمال شده مقاومت می‌کردند و به ساخت آن ادامه می‌دادند. در نهایت، مدیران نتفلیکس پی به وخامت اوضاع برده و تصمیم گرفتند روند تولید سریال محبوب The Witcher را در انگلستان تعطیل و ساخت این مجموعه را به تاریخ دیگری موکول کنند.

فصل اول سریال The Witcher در تاریخ ۲۰ دسامبر ۲۰۱۹ (۲۹ آذر ۱۳۹۸) به صورت رسمی از طریق شبکه Netflix طی هشت قسمت منتشر شد. طبق اطلاعات منتشر شده، ساخت فصل دوم این مجموعه‌ی تلویزیونی از ۲۷ مرداد سال جاری (مصادف با ۱۷ آگوست) آغاز می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا