نمایش خلق ویچرها در تریلر انیمه The Witcher

این ویدیو بیش از ۲ دقیقه زمان دارد

نتفلیکس در اقدامی غیرمنتظره تریلر انیمه The Witcher را در کانال یوتیوب خود قرار داده که بیش از ۲ دقیقه زمان داشته و نحوه خلق ویچرها را به نمایش می‌گذارد.

نتفلیکس نسبت به عملکرد سریال The Witcher اطمینان کامل داشت و به همین دلیل، دستور ساخت فصل دوم را پیش از انتشار فصل نخست صادر کرد. از آن‌جایی که پیش‌بینی‌ها به حقیقت تبدیل شد، مدیران سرویس استریم تصمیم گرفتند نه تنها به روند ساخت فصل دوم سرعت ببخشند، بلکه دو اثر دیگر ساخته و به واسطه آن‌ها، دنیای داستان را گسترش دهند: سریال The Witcher: Blood Origin و انیمه The Witcher: Nightmare of the Wolf. داستان Blood Origin مدت‌ها قبل از سریال اصلی جریان داشته و نحوه ادغام جهان انسان‌ها و دیگر موجودات را به تصویر می‌کشد اما Nightmare of the Wolf درباره یکی از شخصیت‌هایی است که در قسمت‌های جدید معرفی می‌شود.

مطابق انتظار، مخاطبان حین تماشای فصل دوم سریال ویچر نه تنها با شخصیت‌های قدیمی تجدید دیدار می‌کنند، بلکه با چهره‌های جدیدی آشنا می‌شوند که یکی از آن‌ها وزمیر است. او قبل از حمله مردم عادی به کر مورهن و کشتار ویچرها نه تنها یک مربی شمشیرزنی بود، بلکه نقش پدر را برای پسران جوان ایفا می‌کرد؛ پسرانی که در قلعه تعلیم می‌دیدند تا به شکارچی هیولا تبدیل شوند. او یکبار که خارج از قلعه بود، با زنی جادوگر مواجه شد که می‌خواست پسرش به ویچر تبدیل شود. وزمیر، درخواست جادوگر را پذیرفت و پسرک را همراه خود برد. آن پسر گرالت بود.

نتفلیکس ساعاتی قبل تریلر انیمه The Witcher را در کانال یوتیوب خود قرار داد. این ویدیو بیش از ۲ دقیقه زمان داشته و نکات جالب‌توجهی را در خود جای داده است. در ثانیه‌های آغازین تعدادی از اعضای مکتب گرگ‌ها را می‌بینیم که پسران جوان را به تخت چوبی بسته و قصد دارند مایعی را به آن‌ها بخورانند. در همین حین، پسری کم سن و سال به وزمیر می‌گوید: «آن‌ها مسموممان می‌کنند تا جانمان را بگیرند. سپس ما را به زندگی بازمی‌گردانند اما دیگر انسانی عادی نخواهیم بود.» وزمیر در ادامه فاش می‌کند مانند پسرک ترسیده اما فکر اینکه در آینده بسیار قوی خواهد بود، به او قوت قلب می‌دهد.

پس از اینکه آشنایی اولیه با دوران کودکی به اتمام رسید، تریلر انیمه The Witcher تمرکز خود را روی وزمیر جوان می‌گذارد. او علاقه زیادی به پول داشته و به هیچ وجه به خاطر دوستی و لطف هیولاها را شکار نمی‌کند؛ زیرا معتقد است با دوستی و لطف نمی‌توان امرار معاش کرد. پروتاگونیست در ادامه با شخصیت‌های مختلفی ملاقات کرده و پس از پذیرش یک ماموریت، مجبور می‌شود با زنی همکاری کند که یک جادوگر است؛ جادوگری که ظاهرا نقش مهمی در داستان دارد. ویدیو همچنین یک نکته مهم دیگر را در خود جای داده است.

یکی از ویچرها در تریلر می‌گوید: «تنها چیزی که انسان‌ها را از کشتن ما بازداشته، هیولاهای ترسناکی است که از آن‌ها دور نگه می‌داریم.» در همین حین انسان‌های خشمگینی را می‌بینیم که ظاهرا قصد کشتن ویچرها را دارند. با در نظر گرفتن این موارد، می‌توان گفت The Witcher: Nightmare of the Wolf نه تنها مخاطب را با وزمیر آشنا می‌کند، بلکه به واقعه قتل عام ویچرها می‌پردازد.

انیمه ویچر از تاریخ یک شهریور سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۲۳ آگوست) در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت. همچنین فصل دوم سریال The Witcher نیز از اواخر آذر ماه روی سرویس استریم نتفلیکس در دسترس قرار خواهد گرفت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا