#مهسا_امینی

تماشا کنید: تاریخ انتشار The Witcher: Nightmare of the Wolf اعلام شد

پیش‌بینی به حقیقت تبدیل شد

سرویس استریم نتفلیکس در جریان رویداد نتفلیکس تیزری را پخش کرد که تاریخ انتشار The Witcher: Nightmare of the Wolf را فاش می‌کند.

پس از اینکه فصل نخست The Witcher اواخر سال ۲۰۱۹ میلادی از راه رسید و به یکی از موفق‌ترین آثار نتفلیکس تبدیل شد، مدیران سرویس استریم تصمیم گرفتند یک فرنچایز رسانه‌ای بر اساس آن بسازند. در همین راستا، نه تنها فصل دوم آماده انتشار می‌شود، بلکه دو اسپین‎‌آف هم مراحل ساخت را پشت سر می‌گذارند: اولین اسپین‌آف The Witcher: Nightmare of the Wolf نام داشته و به وزمیر دوست قدیمی و استاد گرالت می‌پردازد؛ دومین اسپین‌آف هم تحت عنوان The Witcher: Blood Origin شناخته شده و در جریان آن نحوه ایجاد اولین ویچر به تصویر کشیده می‌شود.

The Witcher: Blood Origin مانند The Witcher به صورت سریال لایو اکشن ساخته می‌شود اما این موضوع برای The Witcher: Nightmare of the Wolf صادق نیست. محصول جدید استودیو میر (Studio Mir) نه تنها یک فیلم سینمایی محسوب می‌شود، بلکه در دسته آثار انیمیشنی قرار می‌گیرد. دلیل این اتفاق را باید در محدودیت‌های مرتبط با لایو اکشن جستجو کرد. به هر حال، انیمیشن دست سازندگان را برای برای به تصویر کشیدن اتفاقات مختلف بازتر می‌گذارد، بدون اینکه نیازی به پرداخت هزینه‌های گزاف باشد.

نتفلیکس در جریان رویداد WitcherCon یک تیزر جدید به نمایش گذاشت که تاریخ انتشار The Witcher: Nightmare of the Wolf را فاش می‌کند. این ویدیو نزدیک به یک دقیقه زمان داشته و در ابتدا قلعه کر مورهن را نشان می‌دهد. این قلعه برای تعلیم کودکان و تبدیل کردنشان به ویچر مورد استفاده قرار می‌گرفت تا اینکه توسط عده‌ای مورد حمله قرار گرفت و به نابودی کشیده شد. افراد مهاجم دیدگاه منفی‌ای نسبت به ویچرها داشته و آن‌ها را شوم می‌دانستند.

ویدیو در ادامه وزمیر جوان و هیولاهایی را نشان می‌دهد که حین تماشای The Witcher: Nightmare of the Wolf با آن‌ها مواجه می‌شویم. نکته جالب ماجرا اینجا است که ویدیو چهره پروتاگونیست را به صورت کامل نشان و تنها به بخشی از آن بسنده می‌کند. نخستین تیزر همچنین تاریخ انتشار را فاش می‌کند. طبق آنچه در ثانیه‌های پایانی قابل‌مشاهده است، انیمیشن سینمایی از تاریخ یک شهریور سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۲۳ آگوست) در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.

پس از معرفی The Witcher: Nightmare of the Wolf معرفی و تایید حضور وزمیر در فصل دوم The Witcher یک گمانه‌زنی به وجود آمد. گروهی از کاربران فضای مجازی پیش‌بینی کرده بودند Nightmare of the Wolf قبل از قسمت‌های جدید سریال اصلی از راه می‌رسد تا علاقه‌مندان پس از آشنایی با وزمیر و بخشی از سرگذشتش پای تماشای فصل دوم بنشینند؛ پیش‌بینی‌ای که حالا با اطمینان می‌توان گفت درست بوده است.

بد نیست بدانید در پرونده هنری استودیو میر نام‌های The Legend of Korra و Voltron: Legendary Defender دیده می‌شود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا