با شخصیت‌های انیمه ویچر بیشتر آشنا شوید

پوسترهای جدید از راه رسید

شخصیت‌های انیمه ویچر

اکانت توییتری Netflix Geeked ضمن انتشار پوسترهای جدید، توضیحاتی را درباره شخصیت‌های انیمه ویچر به اشتراک گذاشته است.

پس از اینکه اعلام شد اقتباس سریالی ویچر ساخته می‌شود، عده‌ای از کاربران فضای مجازی امیدوار بودند محصول نتفلیکس بتواند جای خالی بازی تاج و تخت را پر کرده و به پرطرفدارترین سریال فانتزی در حال پخش تبدیل شود. فصل اول The Witcher اواخر سال ۲۰۱۹ از راه رسید و بازخوردهای منتقدان چندان نویدبخش نبودند. با این حال، افراد زیادی پای تماشای آن نشستند تا ارقام قابل‌توجهی در زمینه بازدید به ثبت برسد. پخش این سریال همچنین باعث شد توجه‌های بیشتری به سمت The Witcher 3: Wild Hunt جلب شده و میزان فروشش در دسامبر ۲۰۱۹ (زمان پخش سریال) نسبت به مدت زمان مشابه سال گذشته ۵۵۴ درصد افزایش یابد!

فصل دوم The Witcher هم اکنون در دست ساخت قرار دارد تا طی ماه‌های باقی مانده از سال جاری میلادی منتشر شود. پیش از سریال، یک محصول دیگر هم از طریق نتفلیکس در دسترس قرار می‌گیرد که به فرنچایز ویچر تعلق دارد. این اثر The Witcher: Nightmare of the Wolf نامگذاری شده و در قالب یک انیمه سینمایی ساخته شده است. محصول مشترک نتفلیکس و استودیو میر را می‌توان پیش درآمدی برای سریال اصلی در نظر گرفت؛ زیرا به شخصیت وزمیر پرداخته و بخش‌هایی از سرگذشت او را به تصویر می‌کشد. در صورتی که اخبار را دنبال نمی‌کنید، باید بگوییم این شخصیت در فصل دوم سریال لایو اکشن حضور دارد.

اکانت توییتری Netflix Geeked در کنار پوسترهای جدید، توضیحاتی را درباره شخصیت‌های انیمه ویچر منتشر کرده است. در ادامه می‌توانید توضیحات و تصاویر تبلیغاتی را مشاهده کنید:

تیترا گیلکرست: او یک جادوگر قدرتمند بوده که هدفش برقراری صلح در سرتاسر کانتیننت است. در همین راستا، با سوء استفاده از جادو مقابله می‌کند.

لوکا: او یک ویچر بوده و حرف‌هایش را صریحا بیان می‌کند.

دگلان: او یک مبارز باتجربه بوده و رهبری ویچرها را بر عهده دارد. دگلان هر کاری لازم باشد برای محافظت از فرزندانش انجام می‌دهد.

لیدی زربست: او از نجیبزادگان امپراتوری کادوئن بوده و یکی از مورد اعتمادترین مشاوران پادشاه است. زربست همچنین از حامیان سرسخت ویچرها به شمار می‌رود.

فیلاوندرل: او در گذشته پادشاه الف‌ها و دوست وزمیر بود. این شخصیت در فصل اول سریال The Witcher حضور داشت.

وزمیر نوجوان: او سال‌های ابتدایی زندگی خود را به عنوان برده یکی از خانواه‌های نجیبزاده پشت سر گذاشت تا اینکه تصمیم گرفت در کانتیننت سفر کرده و سرنوشتش را بیابد.

اگرچه تریلر و کلیپ‌های انیمه ویچر منتشر شده‌اند، اطلاعات دقیقی از داستان موجود نبوده و نمی‌دانیم وزمیر و همراهانش باید مقابل چه تهدید یا تهدید‌هایی بایستند. با این حال، می‌دانیم قلعه کر مورهن در جریان انیمه همچنان پابرجا بوده و محل اقامت تعداد قابل‌توجهی از ویچرها است. علاوه بر این، محصول جدید نتفلیکس دلیل عصبانیت مردم عادی، حمله‌شان به قلعه و قتل عام ویچرها را به تصویر می‌کشد.

The Witcher: Nightmare of the Wolf تنها محصولی نیست که بر اساس سریال The Witcher ساخته می‌شود. نتفلیکس و تیمش هم اکنون روی The Witcher: Blood Origin کار می‌کنند که در تاریخ نامشخصی از ماه جاری میلادی جلوی دوربین می‌رود. این سریال لایو اکشن نحوه خلقت اولین ویچر را نشان خواهد داد.

در انتها، لازم به ذکر است انیمه ویچر در تاریخ ۱ شهریور سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۲۳ آگوست) منتشر خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا