#مهسا_امینی

بازی The Witcher چقدر روی ساخت سریال تاثیر گذاشته است؟

شورانر سریال The Witcher در این خصوص پاسخ می‌دهد

تاثیر بازی The Witcher

بدون هیچ شکی بازی‌های The Witcher از عناوین به یادماندنی در صنعت گیم هستند ولی چه مقدار از این بازی‌ها روی سریال تاثیر گذاشته است؟ لائورن هیسریچ پاسخ می‌دهد.

چند ماهی از پایان فصل اول سریال The Witcher که در نتفلیکس منتشر شد، می‌گذرد و این اثر به یکی از بزرگترین سریال‌های ساخته شده، توسط نتفلیکس تبدیل شده است.

آخرین عنوان عرضه شده از سری بازی‌های ویچر با نام The Witcher 3: Wild Hunt شناخته می‌شود که از سوی منتقدین و طرفداران به شدت تحسین شده است. حال با توجه به این که سریال اقتباسی این عنوان هم بین طرفداران بازی‌های ویدیویی محبوبیت خاصی پیدا کرده، بسیاری به دنبال این هستند که آیا بازی ویچر روی سریال آن تاثیر گذاشته است؟

لائورن اس. هیسریچ، شورانر سریال The Witcher در جواب این سوال می‌گوید:

من گیمر نیستم ولی زمانی که پروژه را قبول کردم به سراغ دوستی رفتم که شدیدا در بازی‌ها تخصص داشت و من از او خواستم که اجازه‌ی بازی کردن را به من بدهد. بعد از مدت کوتاهی بازی نتوانستم ادامه دهم و بازی را متوقف کردم و از او خواستم که بازی را پیش ببرد و من فقط تماشا کنم. در این جا بود که من دنیای ویچر را دیدم و از ویژگی‌های طراحی و اتمسفر آن الهام گرفتم و الان می‌توانم بگویم که این بزرگ‌ترین چیزی بود که از بازی در سریال استفاده شده است.

هیسریچ در ادامه به ستایش کل فرانچایز The Witcher که شامل کتاب، بازی‌‌ها و سریال آن می‌شود پرداخت. او اشاره کرد که دنیای ویچر دنیای رنگی است و محیط‌های بازی تاثیر زیادی در ساخت سریال گذاشته است.

بیشتر مردم فکر می‎کنند که ژانر فانتزی، تاریک، ترسناک و کثیف است و تمام اتفاقات در سیاهی پیش خواهد رفت. در واقع The Witcher پر از رنگ است، پر از زندگی و پر از چیز‌های مختلف است که من آن‌ها را در بازی دیدم و فهمیدم که چقدر می‌تواند زیبا باشد. حتی اگر تراژدی ناراحت کننده‌ای در زندگی رخ داده باشد، باز خورشید هر روز صبح طلوع و غروب می‌کند و حتی اگر جنگ در کنار در خانه‌هایتان هم اتفاق بیافتد، باز هم چیز‌هایی هست که ما می‌توانیم انجام دهیم. این اتفاقی است که در بازی به خوبی نمایش گذاشته شد و من فکر می‌کنم که تعداد زیادی ایستر اگ کوچک در سریال وجود که به این موضوعات اشاره می‌کند.

تاریخ انتشار دقیق فصل جدید هنوز مشخص نیست اما می‌دانیم که این سریال مورد انتظار سال آینده‌ی میلادی بازخواهد گشت. لائورن اس. هیسریچ در یکی از مصاحبه‌های قدیمی خود گفته بود سریال The Witcher را برای هفت فصل برنامه‌ریزی کرده است.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا