پوسترهای جدید سریال The Witcher منتشر شدند

نگاهی نزدیک به ینیفر و سیری

پوسترهای جدید سریال The Witcher

در حالی که با گذشت هر روز به تاریخ پخش نزدیک می‌شویم، شبکه نتفلیکس پوسترهای جدید سریال The Witcher را در فضای مجازی به اشتراک گذاشت.

اوایل آبان ماه بود که شبکه نتفلیکس تریلر جدیدی از سریال The Witcher منتشر کرد. اگرچه این تریلر دو دقیقه‌ای ینیفر، سیری و تعدادی از هیولاهایی که گرالت با آن‌ها مواجه می‌شود را به نمایش می‌گذاشت اما مهم‌ترین نکته در بخش‌های پایانی آن قرار گرفته بود. طبق آنچه در ثانیه‌های آخر تریلر به نمایش‌ درآمد، فصل اول در تاریخ ۲۹ آذر ماه (۲۰ دسامبر) در دسترس علاقه‌مندان قرار می‌گیرد. با گذشت حدوداً دو هفته از انتشار تریلر، پوسترهای جدید سریال The Witcher در فضای مجازی به اشتراک گذاشته شدند.

از میان سه پوستر منتشر شده، یک پوستر به ینیفر اختصاص داده شده است که او را در لباسی مشکی رنگ نشان می‌دهد. این شخصیت در سری بازی‌های ویچر، ساخته سی‌دی پراجکت رد هم لباسی مشکی رنگ به تن می‌کرد. دو پوستر دیگر با محوریت سیری هستند که او را در لباس‌های متفاوت نشان می‌دهند. در پوستر اول، سیری لباس نجیب‌زادگان را پوشیده است. در پوستر دوم هم به‌گونه‌ای لباس بر تن کرده که دیگران او را شناسایی نکنند. در ادامه می‌توانید پوسترهای جدید سریال The Witcher را مشاهده کنید:

ساخته جدید شبکه Netflix از رمان‌های ویچر نوشته‌ی آندژی ساپکوفسکی الهام گرفته است. داستان این سریال با محوریت شخصیت گرالت خواهد بود که زندگی خود را به‌تنهایی و به‌عنوان یک شکارچی هیولا می‌گذراند. او همچنین در تلاش است تا جایگاه خود را در دنیایی پیدا کند که انسان‌ها شرورتر از هیولاها هستند. در چنین شرایطی، ملاقات با یک جادوگر قدرتمند به نام ینیفر و یک نجیب‌زاده مرموز به نام سیری همه چیز را برای گرالت تغییر می‌دهد.

لورن اشمیت هیسریچ (Lauren Schmidt Hissrich) شورانر و تهیه‌کننده اجرایی سریال The Witcher است. هیسریچ در گذشته روی سریال‌های The Defenders ،Daredevil و Power کار کرده بود. از دیگر دست‌اندرکاران سریال می‌توان به شان دنیل (Sean Daniel)، جیسون براون (Jason Brown)، تومک بگینسکی (Tomek Baginski) و جارک ساوکو (Jarek Sawko) اشاره کرد. نقش‌های گرالت، ینیفر و سیری هم به‌ترتیب برعهده هنری کویل (Henry Cavill)، آنیا چالوترا (Anya Chalotra) و فریا آلن (Freya Allan) قرار گرفته است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا