تماشا کنید: یکی از ماموریت‌های The Witcher 3 پس از ۶۰۰ ساعت کشف شد!

کشف رمز و رازها پس از ۶ سال ادامه دارد

تماشا کنید: یکی از ماموریت‌های The Witcher 3 پس از ۶۰۰ ساعت کشف شد! سورنا رضایی ۶ ۱۷ مرداد ۱۴۰۰ تریلر بازی

اگرچه ۶ سال از عرضه می‌گذرد، کاربران همچنان موارد جدیدی را پیرامون ماموریت‌های The Witcher 3 کشف می‌کنند.

The Witcher 3: Wild Hunt یک بازی اکشن و نقش‌آفرینی است که در سال ۲۰۱۵ میلادی عرضه شد و به واسطه گیم پلی، روایت داستان، طراحی جهان، سیستم مبارزه و جلوه‌های بصری کم نقص نه تنها تحسین منتقدان را برانگیخت، بلکه به فروش بالایی دست یافت. محصول سی دی پراجکت رد همچنین در لیست بهترین محصولات تاریخ صنعت ویدیو گیم قرار گرفته و به یک معیار برای سنجش کیفیت بازی‌های نقش‌آفرینی تبدیل شده است.

یکی از ویژگی‌های شاخص بازی‌های نقش‌آفرینی، محیط‌هایی گسترده و غنی هستند؛ محیط‌هایی که ماموریت‌ها، خط‌های داستانی فرعی و رویدادهای زیادی را در خود جای داده‌اند. این ویژگی در The Witcher 3 هم دیده می‌شود. طبق بررسی‌های صورت گرفته، تجربه هر آنچه در بازی قرار گرفته به ۱۷۵ الی ۲۰۰ ساعت زمان نیاز دارد. البته رسیدن به این رقم تضمینی بر مشاهده همه چیز و ملاقات با همه کس نیست.

یکی از کاربران فروم Reddit اخیرا با یکی از ماموریت‌های The Witcher 3 مواجه شده که قبلا ندیده بود. با خواندن جمله پیشین احتمالا پیش خودتان می‌گویید چنین اتفاقی در یک بازی نقش‌آفرینی و اکشن کاملا طبیعی است اما باید دو نکته مهم را در نظر گرفت: نکته اول اینکه فرد مورد نظر قسمت سوم ویچر را بیش از ۶۰۰ ساعت تجربه کرده است؛ نکته دوم و پایانی هم اینکه بسیاری از دارندگان Wild Hunt قبلا با چنین ماموریتی مواجه نشده بودند. همین موارد باعث شده تا پست مربوط به این ماموریت در میان محبوب‌ترین‌های رددیت قرار بگیرد.

ماموریت جدید و دیده‌نشده The Witcher 3 با محوریت یک غول سنگی است. گرالت در  حالی سر می‌سد که او یک نوع سوپ می‌پزد. گرگ سفید در ادامه می‌پرسد آیا برای پخت این نوع سوپ از انسان استفاده می‌شود یا خیر. غول در پاسخ می‌گوید هیچ وقت با گوشت انسان‌ها غذا نمی‌پزد؛ زیرا از همکلامی با آن‌ها لذت می‌برد. در انتهای این ماموریت، پروتاگونیست ۵۰ امتیاز و سر یک الف به عنوان پاداش دریافت می‌کند.

The Witcher 3 سال‌ها قبل به عنوانی محصولی شناخته می‌شد که پا گذاشتن در هر نقطه از نقشه آن می‌تواند به انجام یک ماموریت یا مشارکت در یک رویداد منجر شود. چنین توصیفی امروزه برای بازی Red Dead Redemption 2 به کار می‌رود که سال ۲۰۱۸ میلادی از راه رسید و مانند محصول سی دی پراجکت رد افتخارات و موفقیت‌های بزرگی را برای سازندگان و ناشر خود به ارمغان آورد.

سی دی پراجکت رد طی سال‌های گذشته روی Cyberpunk 2077 کار کرده است. انتظار می‌رفت با انتشار جهانی بازی، تمرکز استودیو به صورت کامل روی پروژه‌های بعدی قرار بگیرد اما سایبرپانک به خاطر مشکلات فنی درگیر حواشی زیادی شد. اگرچه ایرادات هنوز برطرف نشده‌اند، کاربران می‌خواهند ببینند نسخه بعدی ویچر جایی در برنامه‌های سی دی پراجکت رد دارد یا خیر.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

6 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا