برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

زمان عرضه ابزارهای مادسازی The Witcher 3 مشخص شد

هر آنچه که می‌خواهید ویرایش کنید

زمان عرضه ابزارهای مادسازی The Witcher 3 مشخص شد ۰ ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
ابزارهای مادسازی The Witcher 3

سرانجام به گفته سازندگان زمان عرضه ابزارهای مادسازی The Witcher 3 مشخص شد که قرار است به زودی در دسترس قرار بگیرد.

بسیاری از طرفداران مجموعه بازی The Witcher ساخته استودیو سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt Red) مشتاقانه منتظر هستند تا ببنند تیم سازنده سه‌گانه این مجموعه در حال کار روی چه عنوانی برای ادامه آن هستند. با این حال افراد توسعه دهنده The Witcher 3: Wild Hunt روی پروژه جدیدی برای این بازی کار کردند که می‌تواند جانی دوباره به این اثر که در سال 2015 منتشر شد بدمد. مجموعه REDkit قرار است مجموعه ابزار مادسازی جدیدی برای عنوان مذکور باشد که اجازه می‌دهد پلیرها داستان‌های خود را درون جهان این مجموعه بسازند.

پس از آن که ماه گذشته در بخش تست و ارزیابی قرار گرفت تیم سازنده اکنون زمان عرضه ابزارهای مادسازی The Witcher 3 را اعلام کرده است. در همین راستا REDkit قرار است در ماه جاری و در تاریخ 21 مه برای افرادی که بازی The Witcher 3 را خریداری کرده‌اند در دسترس قرار بگیرد. به گفته سازندگان این ابزار مادسازی قدرتمند، ویژگی‌های پیشرفته و انعطاف‌پذیری بی‌نظیری را در اختیار مخاطبین قرار می‌دهد تا آن‌ها بتوانند با ساخت کوئست‌های جدید، کاراکترها، انیمیشن‌ها و موارد دیگر، خلاقیت خود را به اشتراک بگذارند.

در اصل این ابزارها به پلیر اجازه می‌دهد تا اساسا هر کاری که می‌خواهند در بازی انجام داده و همه‌چیز را ویرایش نمایند. چنان‌چه پلیر می‌خواهد یک منطقه کاملا جدید با خطوط کوئست‌های مخصوص به خود را بسازد، توانایی آن را خواهد داشت. موفقیت این ابزار جدید به استفاده مادسازان از آن بستگی دارد. اگر استفاده از ابزار REDkit به قدر کافی آسان باشد، به زودی می‌توانیم پروژه‌های متفاوت و متنوعی را در جهان این بازی مشاهده نماییم.

مدتی پیش کمپانی سی‌دی پراجکت (CD Projekt) با انتشار گزارش مالی خود اظهار کرده بود که قسمت بعدی مجموعه بازی The Witcher که با نام رمز پولاریس شناخته می‌شود اکنون در مرحله پیش تولید قرار داشته و 400 نفر از اعضای استودیو سی‌دی پراجکت رد مشغول کار روی آن هستند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments