#مهسا_امینی

بازیگران The Walking Dead: World Beyond از غیرقابل‌پیش‌بینی بودن فصل پایانی می‌گوید

فصل نهایی به‌زودی از راه می‌رسد

داستان فصل دوم The Walking Dead: World Beyond

نیکلاس کانتو و جلانی علاالدین در مصاحبه اخیر خود با وب سایت Comic Book اطلاعات جدیدی را از داستان فصل دوم The Walking Dead: World Beyond منتشر کردند.

AMC پس از اینکه متوجه شد The Walking Dead طرفداران پروپاقرصی در سراسر جهان دارد، تصمیم گرفت تا جایی که می‌تواند داستان را کش دهد؛ اقدامی که باعث شد بینندگان سریال به میزان قابل‌توجهی افت کند. شبکه آمریکایی که از گذشته درس عبرت نگرفته بود، سیاست مشابهی را در قبال Fear the Walking Dead به کار گرفت و باعث شد این اثر هم به مرور زمان بینندگان خود را از دست دهد. البته انتقادها سرانجام نتیجه داد و مدیران تغییرات قابل‌توجهی را در برنامه‌ریزی‌ها و سیاست‌گذاری‌های خود به وجود آورده‌اند. یکی از مهم‌ترین‌ها، اتمام واکینگ دد با فصل یازدهم است. در حالی که پیش‌بینی می‌شد برای چند فصل دیگر ادامه داشته باشد.

از آنجایی که AMC انتقادهای طرفداران واکینگ دد را شنیده بود، تصمیم گرفت دومین اسپین آف را در قالب یک مینی سریال روی آنتن ببرد. این اثر The Walking Dead: World Beyond نام داشته و درباره چند نوجوان است که تمام سال‌های زندگی خود را داخل پناهگاه گذرانده و درک درستی از خطرهای بیرون ندارند. با این حال، پناهگاه را ترک کرده و یک ماجراجویی چالش‌برانگیز را آغاز می‌کنند؛ زیرا پدر یکی از شخصیت‌های اصلی داستان ناپدید و ظاهرا توسط گروهی به نام CRM به اسارت گرفته شده است. فصل اول بین اکتبر الی نوامبر ۲۰۲۰ منتشر شد و مخاطبان حالا خود را برای تماشای فصل دوم و پایانی آماده می‌کنند. این فصل هم از ۱۰ قسمت تشکیل شده است.

نیکلاس کانتو (Nicolas Cantu) و جلانی علاالدین (Jelani Alladin) نقش‌های التون اورتیز و ویل کمپبل را در The Walking Dead: World Beyond ایفا می‌کنند. آن‌ها اخیرا مصاحبه‌ای را با وب سایت Comic Book انجام داده و درباره موضوعات مختلفی صحبت کرده‌اند. کانتو در ابتدا به صحبت پرداخت و گفت خطرات زیادی شخصیت‌ها را تهدید می‌کند. در ادامه نوبت به علاالدین رسید که ظاهرا امیدوار است قصه شخصیت‌ها ادامه یابد. در ادامه می‌توانید صحبت‌های کانتو پیرامون داستان فصل دوم The Walking Dead: World Beyond را مطالعه کنید:

وقتی در ساخت سریالی بر اساس واکینگ دد مشارکت دارید، همیشه این سوال را از خودتان می‌پرسید: «چه زمانی می‌میرم؟ این اتفاق چه زمانی رخ می‌دهد»

این سوال در فصل اول سریال همراه من بود. حین ساخت فصل دوم هم به خودم می‌گفتم: «شخصیت‌های مختلفی می‌میرند. آیا من یکی از آن‌ها خواهم بود؟ چه کسی قرار است بمیرد؟»

شما جذب فصل دوم می‌شوید چون خطرات زیادی پیش روی شخصیت‌ها وجود دارد. در فصل دوم سرانجام قرار است سریال حس و حال آثار واکینگ دد را به خود بگیرد؛ آثاری که به دلیل وجود خطرات زیاد احتمال مرگ هر شخصیتی وجود دارد.

بازیگر نقش ویل کمپبل در ادامه گفت:

پایان داستان، پایان شخصیت‌ها نیست، مگر نه؟ با اتمام سریال، زندگی شخصیت‌های داستان به انتها نمی‌رسد. شاید تمام شدن سریال به معنای خداحافظی با بازیگران باشد اما فکر می‌کنم کاری که متیو نگرت (Matthew Negrete) و اسکات گیمپل (Scott Gimple) انجام داده‌اند، اتمام خط داستانی بوده است.

از برخی جهات همچنان فضا برای رشد بیشتر شخصیت‌ها و تجربه چیزهای مختلف وجود دارد.

کانتو و هال کامپسون (Hal Cumpston) در ادامه تاکید کردند از پایان‌بندی در نظر گرفته شده برای شخصیت‌هایشان رضایت دارند. هر چند، وارد جزئیات نشده و هیچ اشاره‌ای به سرنوشتشان نکرده‌اند. اگرچه بازیگران جوان در بخشی از مصاحبه گفتند بابت اینکه دیگر همکار نخواهند بود حس بدی دارند، احتمال همکاری‌شان هست. متیو نگرت قبلا گفته بود برخی از شخصیت‌های The Walking Dead: World Beyond برای سریال آنتالوژی Tales of the Walking Dead بازمی‌گردند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا