ساخت قسمت آخر فصل دهم سریال The Walking Dead پیش از تعطیلی غیرممکن بود

سازندگان پیش از تعطیلی روند ساخت به خاطر کرونا، وقت کافی برای تکمیل کار نداشتند

قسمت آخر فصل دهم سریال The Walking Dead

اعضای مختلفی از تیم سازنده‌ی سریال The Walking Dead عنوان کرده‌اند که زمان کافی برای تکمیل ساخت قسمت آخر فصل دهم وجود نداشت و این کار پیش از تعطیلی به خاطر شیوع کرونا غیرممکن بود.

قسمت آخر فصل دهم سریال The Walking Dead قرار بود در روز ۲۴ فروردین پخش شود، اما شبکه‌ی AMC سه هفته پیش از موعد مقرر اعلام کرد که به خاطر تعطیلی روند ساخت و همچنین دشواری‌های کار از راه دور، قادر نیست این قسمت را به‌موقع پخش کند و آن را در قالب یک اپیزود ویژه، در زمانی دیگر در سال ۲۰۲۰ میلادی به نمایش خواهد گذاشت. مهم‌ترین دلیلی که باعث این اتفاق شد، حجم بالای جلوه‌های ویژه در این قسمت است که تیم سازنده قادر نبود آن‌ها از راه دور و در خانه انجام دهد.

«جفری دین مورگان» بازیگر نقش Negan در سریال، طی گفتگویی که با کانال یوتیوب toofab داشت، در این باره گفت:

شنیدم که به دلایل مشخصی قادر نیستیم آن را پخش کنیم، آن‌ها فقط نمی‌توانستند گروه را دور هم جمع کنند تا کارهای بعدی را انجام دهند.

این افتضاح است، این غیرممکن است. همان طور که گفته شد، این به طرفداران‌ ما چیزی می‌دهد که در چند ماه دیگر به دنبال آن هستند که خیلی جالب است.

کارگردان این قسمت Greg Nicotero قبلا عنوان کرده بود که کارهای پس از فیلمبرداری شامل تدوین، صداگذاری، موسیقی و جلوه‌های ویژه معمولا تا سه هفته طول می‌کشد. او وعده داد که قسمت آخر طرفداران را ناامید نخواهد کرد. مسئول بخش جلوه‌های ویژه‌ی سریال Aaron McLane هم یک ماه پیش در یک توییت نسبت به خبر تاخیر قسمت پایانی واکنش نشان داده و گفته بود:

بسیار ناامیدکننده است که چنین چیزی پیش آمد، اما ما باید از تیم‌‌هایمان محافظت کنیم. وقتی کرونا به بسیاری از استودیوها ضربه زد، آن‌ها باید آرام‌تر می‌شدند تا کارمندان‌شان امن بمانند. ما در سریع‌ترین زمان ممکن یک پایان عالی به ارمغان خواهیم آورد.

مرحله‌ی پس از تولید معمولا برای ماه‌ها پس از پایان فیلمبرداری ادامه دارد. این مرحله شامل تدوین، جلوه‌های ویژه، موسیقی، طراحی صدا، اصلاح و ارسال می‌شود. ما روی یک قسمت پیش از پخش تا چند هفته کار می‌کنیم. قسمت آخر شگفت‌انگیز خواهد بود اما ما باید امنیت را در اولویت قرار دهیم.

به جز آخرین قسمت فصل دهم، پخش سریال فرعی The Walking Dead: World Beyond هم با تاخیر مواجه شده است و معلوم نیست آن را در چه زمانی خواهیم دید. همه چیز بستگی به این خواهد داشت که وضعیت دنیا چه موقع به حالت عادی بازخواهد گشت.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا