روند ساخت فیلم سینمایی The Walking Dead به کجا رسیده است؟

هم‌موسس اسکای‌باند اینترتینمنت پاسخ می‌دهد

روند ساخت فیلم سینمایی The Walking Dead

دیوید آلپرت هم‌موسس اسکای‌باند اینترتینمنت بخشی از مصاحبه‌ی اخیر خود را به روند ساخت فیلم سینمایی The Walking Dead اختصاص داد.

شبکه‌ی AMC در سال ۲۰۱۰ میلادی قسمت اول The Walking Dead را روی آنتن برد که بعدها به یکی از پرطرفدارترین سریال‌های تاریخ تلویزیون تبدیل شد. این محصول همچنین توانسته بود در مراسم‌های مختلف حضور یافته و نامزد دریافت جایزه‌های متعددی شود. کیفیت اقتباس تلویزیونی واکینگ دد با پخش فصل سوم روند نزولی به خود گرفت. در نتیجه، نه تنها نقدهای کارشناسان دیگر مثبت و دلگرم‌کننده نبود، بلکه مخاطبان هم از تماشای قسمت‌های جدید لذت نمی‌بردند. ادامه‌دار شدن این روند نهایتا باعث شد محصول شبکه‌ی AMC از روزهای اوج خود فاصله گرفته و لقب یکی از پربیننده‌ترین سریال‌های تلویزیونی را از دست دهد. با این حال، سازندگان روی یک فیلم سینمایی با محوریت شخصیت ریک گرایمز کار می‌کنند.

دیوید آلپرت (David Alpert) هم‌موسس اسکای‌باند اینترتینمنت در جریان پنل Skybound Xpo که چندی پیش به صورت مجازی برگزار شد، مصاحبه‌ای را با وب سایت Comic Book انجام داد. او در بخشی از گفتگو به روند ساخت فیلم سینمایی The Walking Dead پرداخت و اطلاعاتی را از وضعیت فعلی این پروژه به اشتراک گذاشت:

یک پروژه‌ی بزرگ در دست ساخت داریم. فعلا در شرایطی به سر می‌بریم که تنها انتخابمان انتظار است. نمی‌توانیم پروژه را وارد فاز فیلمبرداری کنیم چون ویروس کرونا اجازه‌ی چنین اتفاقی را نمی‌دهد.

برای شروع روند فیلمبرداری و کار روی فیلم سینمایی The Walking Dead لحظه‌شماری می‌کنیم. این پروژه محصولی هیجان‌انگیز، منحصربه‌فرد و بسیار متفاوت را به ارمغان خواهد آورد. بی‌صبرانه منتظر شرایطی هستیم تا بتوانیم به سر کار بازگردیم. فعلا باید برای فراهم شدن شرایط مناسب صبر کنیم.

رابرت کرکمن (Robert Kirkman) که با خلق کمیک بوک‌های واکینگ دد و کار روی اقتباس سریالی آن به شهرت رسید، یکی از تهیه‌کنندگان فیلم سینمایی The Walking Dead خواهد بود. او در جریان پنل Skybound Xpo به طرفداران وعده داد علی‌رغم همه‌گیری ویروس کرونا و برقراری محدودیت‌های سفت و سخت، تیم تولید تلاش خود را به کار گرفته تا پروژه متوقف نشود:

در حال حاضر اتفاقات بسیاری در پشت صحنه‌ی این پروژه در حال رخ دادن است. در نتیجه، دوست نداریم طرفداران فکر کنند دست روی دست گذاشته و منتظر به پایان رسیدن همه‌گیری ویروس کرونا هستیم.

از دید من همه‌گیری کرونا باعث می‌شود کیفیت پروژه‌ها افزایش یابد و فیلم سینمایی The Walking Dead هم یکی از آن‌ها خواهد بود چون وقت بیشتری برای کار و رفع نواقص داریم. وقتی شرایط به حالت عادی بازگشت، اخبار زیادی را با محوریت این پروژه خواهید شنید.

فیلم The Walking Dead نخستین بار در نوامبر سال ۲۰۱۸ میلادی تایید شد. این اثر قرار است بخشی از یک سه‌گانه با محوریت ریک گرایمز باشد. داستان قسمت اول هم به سرنوشت ریک و جادیس پس از دستگیری توسط نیروهای شبه‌نظامی CRM خواهد پرداخت. مطابق انتظار، اندرو لینکلن (Andrew Lincoln) و پولینا مکینتاش (Pollyanna McIntosh) برای ایفای نقش‌های خود بازمی‌گردند.

اقتباس سینمایی واکینگ دد در حال حاضر تاریخ اکران ندارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا