انتشار تریلر و پوستری جدید از ادامه فصل دهم سریال The Walking Dead

شش قسمت جدید و متفاوت

شرکت AMC Networks به تازگی تریلر و پوستر جدیدی را از شش قسمت باقی مانده فصل دهم سریال The Walking Dead منتشر کرده است که پخش این قسمت‌ها از تاریخ ۲۸ فوریه ۲۰۲۱ (مصادف با ۱۰ اسفند ۱۳۹۹) آغاز خواهد شد.

سریال The Walking Dead یکی از مجموعه‌های محبوب و پرمخاطب تلویزیون در سال‌های اخیر می‌باشد که البته در فصل‌های مختلف با فراز و نشیب‌های زیادی همراه بوده است. چندین سال است که پخش فصول جدید از ماه اکتبر شروع شده و در ماه‌های آوریل و یا مارس به اتمام می‌رسد. به جز فصل اول و دوم سریال که 6 و 13 قسمت داشتند، تمام فصول The Walking Dead در قالب ۱۶ قسمت به روی آنتن می‌رفتند. این روند تا فصل پیشین ادامه داشت تا این که نهایتا با شیوع ویروس کرونا، سازندگان موفق به اتمام ساخت قسمت شانزدهم سریال نشدند و فصل دهم به صورت موقت با ۱۵ قسمت به پایان رسید. در آن زمان اعلام شد که قسمت نهایی در قالب یک قسمت ویژه پخش خواهد شد، اما سپس برنامه AMC تغییر کرد و این شبکه به طور غیر منتظره‌ای خبر از پایان سریال در فصل یازدهم داد. همچنین اعلام شد فصل دهم The Walking Dead به جز قسمت شازندهم، شامل ۶ قسمت اضافی خواهد شد.

اکنون شرکت AMC Networks تریلر و پوستر جدیدی را از قسمت‌های باقی مانده فصل دهم سریال The Walking Dead، پیش از پخش آن‌ها منتشر کرده است. ادامه این فصل از تاریخ ۲۸ فوریه ۲۰۲۱ (مصادف با ۱۰ اسفند ۱۳۹۹) شروع می‌شود، اما مشترکان AMC+ یک هفته زودتر به آن دسترسی پیدا خواهند کرد. شما در زیر می‌توانید پوستر جدید این مجموعه را مشاهده کنید:

مانند فصل ششم سریال Fear the Walking Dead، این شش قسمت حالت آنتالوژی گونه خواهند داشت و بر روی گروه کوچکتری از شخصیت‌ها تمرکز می‌کنند. این قسمت‌ها علاوه بر این که داستان سریال را ادامه می‌دهند، ما را بیشتر با سرگذشت و داستان زندگی برخی از شخصیت‌ها آشنا می‌کنند.

به گفته تهیه کننده اجرایی این مجموعه، اسکات گیمپل، قسمت بیست و دوم فصل دهم، به طور ویژه به شخصیت نگان با بازی جفری دین مورگان می‌پردازد. این قسمت که با الهام از کمیک Here’s Negan ساخته شده، ما را بیشتر با نگان آشنا کرده و داستان زندگی او را پیش از اینکه برای اولین بار در سریال ببینیم، به تصویر می‌کشد. علاوه بر نگان، همسر او با بازی هیلاری برتون مورگان نیز در این قسمت حضور خواهد داشت. او همچنین گفت که شورانر The Walking Dead، آنجلا کانگ برخی از سازندگان و نویسندگان قدیمی سریال را برای تهیه این قسمت‌ها بازگردانده است.

آنجلا کانگ پیش از این اعلام کرده بود که طراحی این قسمت‌های اضافی به گونه‌ای خواهد بود که صورت کاملا ایمن فیلمبرداری شوند و ویروس کرونا نمی‌تواند مشکلی در ساخت آن‌ها ایجاد کنند.

جهان سریال The Walking Dead هم‌اکنون به لطف اسپین‌آف‌های Fear the Walking Dead و The Walking Dead: World Beyond بسیار گسترده شده است، اما این پایان کار نیست. پس از پایان مجموعه اصلی در فصل یازدهم که احتمالا پخش آن از سال آینده میلادی آغاز خواهد شد، قرار است شاهد یک سریال جدید ما محوریت شخصیت‌های دریل و کارول، سه فیلم سینمایی با تمرکز بر روی شخصیت ریک گرایمز و یک مجموعه آنتالوژی با نام Tales of the Walking Dead باشیم که ممکن است برخی از شخصیت‌های قدیمی نیز در آن حضور پیدا کنند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا