صداپیشه شخصیت Leon S. Kennedy در بازی Resident Evil 2 فوت کرد

در سن ۵۶ سالگی

صداپیشه شخصیت Leon S. Kennedy در بازی Resident Evil 2 فوت کرد نیکان صبوری ۰ ۳۰ فروردین ۱۳۹۹ اخبار بازی
صداپیشه شخصیت Leon S. Kennedy

Paul Haddad که صداپیشگی شخصیت Leon S. Kennedy در بازی Resident Evil 2 را بر عهده داشت، در سن ۵۶ سالگی فوت کرد.

بدون شک Resident Evil یکی از فرانچایز‌های محبوب و موفق در دنیای بازیسازی است و به زعم بسیاری شخصیت‌های این سری به عنوان نماد‌های این صنعت شناخته می‌شود. به لطف صداگذاران پر استعدادی که کپکام انتخاب می‌کند، بازیکنان با این شخصیت‌ها ارتباط بهتری برقرار کرده و همین باعث می‌شود که هدایت آن‌ها جذاب‌تر شود.

متاسفانه با خبر شدیم که Paul Haddad، صداپیشه شخصیت Leon S. Kennedy در بازی Resident Evil 2 سال ۱۹۹۸ چند روز گذشته فوت کرد. این خبر را Invader Studios در توییتر منتشر کرد و نوشت:

Paul Haddad، دوست عزیز ما و فرد مشهور در جامعه‌ی Resident Evil، به تازگی از دنیا رفته است. ما شدیدا افتخار می‌کنیم که توانستیم او را ملاقات کنیم و همکاری با این مرد بزرگ داشته باشیم. او در کار خود عالی و حرفه‌ای بود. تو همیشه در قلب‌های ما زنده‌ هستی.

Paul Haddad متولد سال ۱۹۶۳ در انگلستان به دنیا آمد و در دهه‌ی ۸۰ میلادی وارد حرفه‌ی صداگذاری شد. در حالی که او را بیشتر به دلیل ایفای نقش در قالب شخصیت Leon S. Kennedy می‌شناسند، اما در فیلم، انیمیشن و سریال‌های زیادی هنرنمایی کرده است. از جمله کار‌های معروف او، می‌توان به صداپیشگی شخصیت‌های Quicksilver, Arkon, Kiyoek و Various بین سال‌های ۱۹۹۲ تا ۱۹۹۷ در سریال انیمیشنی X-Men اشاره کرد.

Paul Haddad در سال ۲۰۰۹ میلادی مجبور به کناره‌گیری از این صنعت شد؛ او در جریان یک ویدیوی زنده در یوتیوب اظهار کرد که از سرطان نوع سه در حنجره می‌برد و تومور سرطانی در یکی از تارهای صوتی او رشد کرده بود. هر چند که تومور برداشته شد اما این اتفاق صدای او را برای همیشه تغییر داد. در سال ۲۰۱۹ میلادی، Paul Haddad در بازی Daymare: 1998 هنرنمایی کرد. متاسفانه Daymare: 1998 آخرین کار او به حساب می‌آید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا