تاریخ اکران فیلم The Tomorrow War مشخص شد

نقش اصلی این فیلم علمی تخیلی به عهده‌ی Chris Pratt خواهد بود

فیلم The Tomorrow War

طبق خبری که در سایت Hollywood Reporter منتشر شده است، شرکت‌های Skydance Media و Paramount تاریخ اکران فیلم The Tomorrow War را اعلام کردند.

این فیلم علمی تخیلی که Chris Pratt بازیگر فیلم‌های مشهوری چون Guardians of the Galaxy و Jurassic World در آن نقش اصلی را ایفا می‌کند، در تاریخ ۲۵ دسامبر ۲۰۲۰ (۵ دی ۱۳۹۹) مصادف با روز کریسمس روی پرده‌ی سینماها خواهد آمد. این فیلم در ابتدا Ghost Draft نام داشت، تا این‌که کریس پرت در صفحه‌ی اینستاگرام خود اسم نهایی را اعلام کرد. پرت علاوه بر ایفاگری نقش اصلی، تهیه‌کننده‌ی اجرایی این فیلم نیز محسوب می‌شود.

فیلم The Tomorrow War توسط Chris McKay کارگردانی می‌شود که در کارنامه‌‌اش اثر The Lego Batman Movie به چشم می‌خورد. نویسندگی فیلمنامه هم به عهده‌ی Zach Dean و Bill Dubuque است. بیل دبیوک پیش از این نگارش فیلمنامه‌ی فیلم‌های The Judge و The Accountant را انجام داده است و خالق سریال Ozark محسوب می‌شود. داستان The Tomorrow War در آینده می‌گذرد، زمانی که انسان‌ها در جنگ علیه موجودات بیگانه شکست می‌خورند. حال گروهی دانشمند قصد دارند تا گروهی از سربازان را از زمان گذشته به زمان حال بیاورند تا با این موجودات مقابله کنند. به جز پرت بازیگران دیگری همچون جی. کی سیمونز (Whiplash)، بتی گیلپین (Glow)، سم ریچاردسون و ایوان استراهوفسکی (The Handmaid’s Tale) در آن به ایفای نقش می‌پردازند. دیوید اس. گویر یکی از نویسندگان اصلی فیلم The Dark Knight از تهیه‌کنندگان فیلم است.

روند فیلمبرداری این اثر از اول سپتامبر سال جاری میلادی آغاز شده و قرار است در نقاط مختلفی از دنیا چون آتلانتا در آمریکا و کشور ایسلند انجام گیرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا