اطلاعات اولیه از فیلمنامه The Tomorrow War 2 منتشر شد

کریس مک‌کی برنامه‌های زیادی برای اثر خود دارد

فیلمنامه The Tomorrow War 2

کریس مک‌کی فیلمنامه‌نویس و کارگردان آمریکایی در بخشی از مصاحبه اخیر خود به صحبت درباره فیلمنامه The Tomorrow War 2 پرداخت.

آمازون چند ماه پیش امتیاز نشر The Tomorrow War را از پارامونت پیکچرز خریداری کرد و سپس تصمیم گرفت آن را به صورت انحصاری از سرویس استریم خود، یعنی پرایم ویدیو منتشر کند. استودیو آمریکایی همچنین به امید افزایش تعداد مشترکان خود تبلیغ زیادی را با محوریت فیلم زمبور انجام داد. به هر حال، جنگ فردا یک بلاک‌باستر بوده و چهره‌ای محبوب نقش اصلی آن را ایفا می‌کند. در صورتی که اخبار را دنبال نکرده‌اید، باید بگوییم کریس پرت (Chris Pratt)، ایوان استراهاوسکی (Yvonne Strahovski) و جی. کی سیمونز (J. K. Simmons) بازیگران فیلم هستند. داستانش هم درباره تعدادی سرباز است که از زمان حال به آینده می‌روند تا در جنگی بزرگ علیه موجودات بیگانه مشارکت کنند.

اگرچه کریس مک‌کی (Chris McKay) و زک دین (Zach Dean) به ترتیب کارگردان و نویسنده باتجربه‌ای هستند، فیلم The Tomorrow War عملکرد چندان نویدبخشی در زمینه بازخوردهای دریافتی نداشته است. با توجه به نقدها، فیلمنامه ایده بسیار خوبی دارد اما در اجرا از پتانسیل‌های آن استفاده نشد. در نتیجه، حفره‌های داستانی متعددی وجود داشته و سوال‌های زیادی بدون ارائه یک پاسخ مناسب رها می‌شوند. به این مورد باید صحنه‌های اکشن غیرالزامی را افزود. در ضمن، به نظر می‌رسد نقدهای متوسط نتوانسته جلوی فیلم را گرفته و در پرایم ویدیو با استقبال روبرو شده است.

کریس مک‌کی اخیرا مصاحبه‌ای را با وب سایت Comic Book انجام داد و در بخشی از آن درباره فیلمنامه The Tomorrow War 2 صحبت کرد. طبق گفته‌های او، قسمت دوم در صورت دریافت چراغ سبز سازندگان به وایت‌اسپایک‌ها پرداخته و سعی خواهد کرد مخاطب را بیشتر با آن‌ها آشنا کند:

فرآیند طراحی وایت‌اسپاک‌‌ها واقعا لذت‌بخش بود. درباره جهان این موجودات بیگانه گفتگو کردیم، اینکه از کجا می‌آیند، چطور به وجود آمده‌اند یا چطور رشد می‌کنند.

من عاشق گسترش جهان داستان هستم، به خصوص وقتی داستان المان‌های سفر در زمان را در خود جای داده است. فکر می‌کنم دنباله می‌تواند به موضوعات جالب زیادی پرداخته و مطالعه دقیقی بر جهان وایت‌اسپایک‌ها، هدفی که دنبال می‌کنند و دیگر موضوعات مشابه داشته باشند.

[در صورت عدم تماشای فیلم از خواندن ادامه مطلب خودداری کنید] The Tomorrow War در شرایطی به پایان رسید که سوالات بسیاری در ذهن مخاطب شکل گرفته و پاسخی برایشان وجود ندارد. شخصیت‌های اصلی داستان تاریخ را تغییر داده‌اند تا جلوی حمله وایت‌اسپایک‌ها را بگیرند؛ زیرا می‌دانستند نمی‌توانند در نبردی همه‌جانبه دشمن را شکست دهند. این اقدام باعث به وجود آمدن یک تناقض بزرگ شده است. سربازهایی که به خانه برگشتند، حالا همه چیز را درباره آینده دانسته و حتی می‌توانند مطابق میلشان تغییراتی را در خط زمانی به وجود بیاورند.

در انتها، لازم به ذکر است نسخه بلوری The Tomorrow War هم اکنون در دسترس قرار داشته و می‌توان آن را تهیه کرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا