نمرات و نقدهای The Tomorrow War منتشر شد

این فیلم هم اکنون در دسترس قرار دارد

نقدهای The Tomorrow War

همزمان با انتشار در سرویس استریم پرایم ویدیو، نمرات و نقدهای The Tomorrow War روی خروجی رسانه‌ها قرار گرفته‌اند.

The Tomorrow War، یک فیلم اکشن و علمی-تخیلی است که حاصل همکاری چند استودیو مختلف از جمله پارامونت پیکچرز و اسکای‌دنس مدیا به شمار می‌رود. پارامونت قصد داشت جدیدترین اثر کریس مک‌کی (Chris McKay) را به صورت گسترده در سینماها اکران کند اما ادامه یافتن همه‌گیری ویروس کرونا و بسته بودن سالن‌های نمایش، استودیو آمریکایی را به فروش امتیاز نشر وادار کرد؛ امتیازی که نهایتا به استودیو آمازون سپرده شد. جنگ فردا اولین محصول پارامونت نبود که در جریان همه‌گیری کووید-۱۹ به پرایم ویدو فروخته شده اما آخرین خواهد بود.

The Tomorrow War درباره یک سرباز سابق ارتش است که حالا یک معلم شده و زندگی بسیار خوبی را در کنار همسر و دختر خود تجربه می‌کند. این شرایط ادامه دارد تا اینکه تعدادی سرباز به زمان حال آمده و از آینده شوم بشریت خبر می‌دهند. طبق گفته آن‌ها یک گونه از موجودات بیگانه به زمین آمده و بخش قابل‌توجهی از جمعیت را نابود کرده است. بازماندگان به واسطه یک تکنولوژی به گذشته آمده و می‌خواهند تعدادی سرباز را با خود به آینده ببرند تا شاید بدین طریق بتوانند جلوی نابودی نسل بشر را بگیرند. شخصیت اصلی که نمی‌خواهد دخترش آینده تاریکی داشته باشد، تصمیم می‌گیرد داوطلبانه ثبت نام کند. همین اتفاق، باقی داستان را زمینه‌چینی می‌کند.

همزمان با انتشار در سرویس استریم پرایم ویدیو، نمرات و نقدهای The Tomorrow War در رسانه‌ها قرار گرفته و قابل‌مطالعه هستند. تا به این لحظه و با انتشار ۵ نقد مثبت، ۱۸ نقد متوسط و ۶ نقد منفی، متا به ۴۴ رسیده است. نمره در وب سایت Rotten Tomatoes هم ۵۳/۱۰۰ است. در ادامه می‌توانید خلاصه‌ای از نقدها را مشاهده کنید:

جردن هافمن، وب سایت TV Giude:

یک ساعت ابتدایی The Tomorrow War به شکل احمقانه‌ای سرگرم‌کننده است. این فیلم همچنین در نیمه دوم ترمز المان‌های علمی-تخیلی را کشیده و پایش را روی پدال گاز صحنه‌های اکشن می‌گذارد.

جیم اسلوتک، وب سایت Original CIN:

The Tomorrow War که شباهت‌هایی به Starship Troopers داشته و کریس پرت (Chris Pratt) نقش اصلی‌اش را ایفا می‌کند، پس از Tenet دومین فیلم اکشنی است که روی سفر در زمان تمرکز داشته و در زمان همه‌گیری کرونا منتشر می‌شود. اگر بخواهم فرقشان را بگویم، The Tomorrow War اثری است که کریستوفر نولان پس از آسب دیدن سرش می‌نوشت.

جانی اولکسینسکی، وب سایت Ney York Post:

The Tomorrow War سعی دارد Independence Day جدیدی باشد و در همین راستا، مجموعه‌های Alien، Terminator و A Quiet Place را داخل مخلوط‌کن می‌اندارد. نتیجه، شبیه اسموتی کلمی است که یکبار درست کرده بودید.

اوون گلایبرمن، وب سایت Variety:

The Tomorrow War اثری بزرگ، احمقانه و گاهی اوقات خسته‌کننده بوده و گاهی اوقات هم نمایشی سرگرم‌کننده از تقابل بشریت و بیگانگان می‌شود.

در انتها، لازم به دکر است نسخه بلوری The Tomorrow War هم اکنون در دسترس قرار دارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا