فیلم The Suicide Squad بزرگ‌ترین لوکیشن‌های ساخته شده را در آثار جیمز گان خواهد داشت

حتی بزرگ‌تر از لوکیشن زندان در قسمت اول Guardians of the Galaxy

آثار جیمز گان

آقای جیمز گان کارگردان فیلم مورد انتظار The Suicide Squad در طی یک جلسه‌ی پرسش و پاسخ عنوان کرد که این فیلم بزرگ‌ترین لوکیشن‌های ساخته شده در آثار او را خواهد داشت.

«جیمز گان» که در سال‌های اخیر به واسطه‌ی ساخت فیلم‌هایی چون Super و Guardians of the Galaxy محبوبیت زیادی کسب کرده است، حالا به عنوان کارگردان روی پروژه‌ی ساخت فیلم The Suicide Squad نظارت دارد؛ اثری که به خاطر سابقه‌ی کارگردانش امید می‌رود تا با استقبال خوبی مواجه شود.

جیمز گان عادت دارد تا هر چند وقت یک بار، در اینستاگرام پرسش و پاسخ به راه بیاندازد تا طرفداران سوالات مورد علاقه‌ی خود را از او بپرسند. یکی از سوالات مطرح شده این بود که آیا در The Suicide Squad می‌توان انتظار لوکیشن‌های ساخته شده در ابعاد بزرگ را داشت؟ چیزی مثل لوکیشن زندان که در قسمت «محافظان کهکشان» دیدیم. جیمز گان در پاسخ به این سوال عنوان کرد که TSS بزرگ‌ترین صحنه‌های ساخته شده در تمامی آثار او را خواهد داشت. در سوال دیگری که گان به آن پاسخ داد، مشخص شد که شخصیت هارلی کویین لباسی جدید و متفاوت از فیلم‌های دیگر بر تن خواهد کرد.

گان همچنین گفت که پروژه‌ی ساخت این فیلم سرگرم‌کننده‌ترین پروژه در دوران کاری اوست.د.

فیلم The Suicide Squad لیست بلند بالایی از بازیگران را در خود جای داده است که در بین‌ها، تعدادی از بازیگرهای فیلم قبل مثل «مارگو رابی»، «جوئل کینامن» و «جی کورتنی» نقش‌های خود را تکرار خواهند کرد. بازیگرانی چون «جان سینا»، «ادریس آلبا»، «تایکا وایتیتی»، «آلیس براگا» و «نیتن فیلیون» به عنوان شخصیت‌های جدید در فیلم حضور خواهند داشت که هنوز جزئیاتش مشخص نیست. این فیلم در تاریخ ۶ آگوست ۲۰۲۱ (۱۵ مرداد ۱۴۰۰) اکران خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا