تصویر جدید The Suicide Squad اعضای تیم را با لباس‌های مبدل نشان می‌دهد

این فیلم طی ماه‌های آتی اکران خواهد شد

تصویر جدید The Suicide Squad

جیمز گان فیلمنامه‌نویس و کارگردان آمریکایی اخیرا تصویر جدید The Suicide Squad را از طریق حساب توییتری خود به اشتراک گذاشت.

در پی موفقیت‌های تجاری Suicide Squad، وارنر و دی‌سی فیلمز تصمیم گرفتند دومین اقتباس سینمایی جوخه انتحار را بسازند. وقتی پروژه مزبور تایید مدیران استودیوها را گرفت، دیوید آید (David Ayer) به Gotham City Sirens پیوسته بود. بدین ترتیب، وارنر مجبور شد روند جستجو را برای یافتن کارگردانی جدید آغاز کند. در همین حین، جیمز گان (James Gunn) به خاطر چند جوک قدیمی که در توییتر به اشتراک گذاشته بود، مورد انتقاد گروهی از کاربران فضای مجازی قرار گرفت. وارنر که نمی‌خواست درگیر حواشی شود، سریعا به همکاری خود با گان خاتمه داد. وارنر از شرایط به وجود آمده نهایت بهره را برد و با گان وارد مذاکره شد. گان نهایتا کارگردانی دومین جوخه انتحار را بر عهده گرفت.

تاکنون دو تریلر از The Suicide Squad منتشر شده و هر دو نکات حائز اهمیتی را در خود جای داده‌اند. یکی از صحنه‌هایی که در تریلرها به نمایش درآمد و توجه گروهی از کاربران را به خود جلب کرد، صحنه خوشگذرانی جوخه انتحار بوده است. اعضای گروه در جزیره‌ای حضور دارند که تمامش در اختیار نیروهای دشمن قرار گرفته و هر لحظه ممکن است هویت واقعی‌شان لو رفته و کشته شوند. با این حال، مشغول عیاشی به تصویر کشیده شدند. در این میان، گروهی از کاربران به توجیه صحنه مزبور پرداخته و احتمال دادند بخشی از تلاش‌های شخصیت‌های اصلی برای رسیدن به هدفشان باشد.

جیمز گان ساعاتی قبل تصویر جدید The Suicide Squad را از طریق اکانت توییتر خود به اشتراک گذاشت. این تصویر چهار شخصیت بلاداسپرت با نقش‌آفرینی ادریس البا (Idris Elba)، پولکا-دات من با نقش‌آفرینی دیوید دستمالچیان (David Dastmalchian)، ثینکر با نقش‌آفرینی پیتر پاکالدی (Peter Capaldi) و رت‌کچر با نقش‌آفرینی دنیلا ملکیور (Daniela Melchior) را در حالی نشان می‌دهد که لباس مبدل به تن کرده‌اند. در ضمن، تصویر مزبور بدون شک از صحنه مربوط به عیاشی ثبت شده است. در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید:

پس از اینکه The Suicide Squad رونمایی و اطلاعات اولیه از داستانش به اشتراک گذاشته شد، سوالی پیرامون ماهیتش به وجود آمد. اینطور که به نظر می‌رسد، تازه‌ترین اثر جیمز گان یک دنباله مستقل برای Suicide Squad باشد. به بیان دقیق‌تر، علی‌رغم یکسان بودن تعدادی از شخصیت‌های اصلی داستان‌های قسمت اول و دوم ارتباطی با یکدیگر ندارند. در ضمن، اعضای گروه اینبار باید به یک جزیره به نام کورتو مالتیس رفته و آزمایشگاهی متعلق به دوران آلمان نازی را نابود کنند؛ آزمایشگاهی که ظاهرا برای اهداف شومی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

جدیدترین فیلم دنیای سینمایی دی‌سی از تاریخ ۱۵ مرداد سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۶ آگوست) به سینماها خواهد آمد. مشترکان سرویس استریم HBO Max هم می‌توانند از همین تاریه بخ تماشای آن بنشینند

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا