#مهسا_امینی

احتمال تغییر دوباره در زمان اکران The SpongeBob Movie: Sponge on the Run وجود دارد

مدیرعامل ویاکوم: A Quiet Place Part II را نجات دادیم

احتمال تغییر دوباره در زمان اکران The SpongeBob Movie: Sponge on the Run وجود دارد سورنا رضایی ۰ ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ سینمای جهان
اکران The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

باب بیکیش مدیرعامل شرکت ویاکوم در جدیدترین صحبت‌های خود به احتمال تاخیر دوباره در اکران The SpongeBob Movie: Sponge on the Run اشاره کرد.

پس از اینکه ویروس کرونا باعث بسته شدن سینماها شد، استودیوهای فیلمسازی از جمله پارامونت پیکچرز تغییرات فراوانی را در برنامه‌های اکران خود به وجود آوردند. تعدادی از فیلم‌ها به جای اکران، مستقیما سر از سرویس‌های دیجیتالی درآوردند. تعدادی دیگر تاریخ اکران جدید دریافت کردند و تعدادی هم بدون تاریخ جدید ماندند تا پس از بهبود شرایط درباره‌ی آن‌ها تصمیم‌گیری شود. The SpongeBob Movie: Sponge on the Run، در دسته‌ی سوم قرار می‌گیرد. این انیمیشن قرار بود اوایل خرداد روی پرده‌ی نقره‌ای برود اما علاقه‌مندان به شخصیت باب‌اسفنجی باید تا مرداد ماه صبر کنند.

کنفرانس مالی ویاکوم شرکت مادر پارامونت پیکچرز چندی پیش برگزار شد. در جریان این جلسه نه تنها گزارشی دقیق از عملکرد تجاری ارائه شد، بلکه باب بیکیش (Bob Bakish) مدیرعامل شرکت صحبت‌هایی را درباره‌ی موضوعات مختلف انجام داد. طبق گفته‌های او، احتمال تاخیر دوباره در اکران The SpongeBob Movie: Sponge on the Run وجود دارد:

بسیار زود است که بخواهیم بگوییم این انیمیشن در زمان مقرر اکران می‌شود یا خیر. امیدوار هستیم این اتفاق رخ دهد اما به بررسی شرایط بازار ادامه می‌دهیم تا بتوانیم تصمیم درستی را برای بازگرداندن آن‌ها به سینما اتخاذ کنیم چون فیلم‌های عالی داریم [که نباید پتانسیلشان هدر برود].

باب بیکیش در ادامه به صحبت درباره‌ی تغییر زمان اکران دیگر آثار پارامونت پیکچرز و همچنین تمایل یا عدم تمایل مخاطبان برای بازگشت در زمان بازگشایی سالن‌های سینما پرداخت:

با احترامی که برای آن فیلم‌ها قائل هستیم، زمان اکرانشان را تغییر دادیم. فکر کردیم تصمیم درستی برای حفظ ارزش آن محصولات است. مسلما در آن زمان، بازار سینما و شرایط حاکم را سنجیدیم.

در صورتی که تعداد کافی از سینماها فعال شده و صاحبان سالن‌ها هم نسبت به اکران یک محصول ضمانت دهند، تصمیم جدیدی را در این رابطه اتخاذ می‌کنیم.

مدیرعامل ویاکوم برای اثبات حرف‌های خود به A Quiet Place Part II اشاره کرد که قرار بود از تاریخ یک فروردین روی پرده‌ی نقره‌ای برود اما چند روز مانده به اکران گسترده، از برنامه‌ها حذف شد. او گفت با تغییر زمان اکران از هدر رفتن پتانسیل‌های جدیدترین ساخته‌ی جان کرازینسکی (John Krasinski) جلوگیری کردند:

A Quiet Place Part II را در نظر بگیرید که دو هفته قبل از تبدیل شدن کرونا به یک بحران جهانی مراسم فرش قرمز آن در نیویورک برگزار شد و در دقیقه‌ی ۹۰، از برنامه‌های اکران حذفش کردیم. خدا رو شکر که این کار را کردیم چون اثر شگفت‌انگیزی است. با این کار از هدر رفت پتانسیل‌هایش جلوگیری کردیم و نجاتش دادیم.

انیمیشن The SpongeBob Movie: Sponge on the Run اقتباسی از سریال «باب‌اسفنجی شلوار مکعبی» است. پس از اینکه پوزئیدون (خدای دریا‌ها و اقیانوس‌ها) گری را می‌دزدد، باب‌اسفنجی و پاتریک سفری را برای پیدا کردن شهر گم شده‌ی آتلانتیس و بازگرداندن گری آغاز می‌کنند. این اثر در حال حاضر برای اکران از تاریخ ۱۰ مرداد (مصادف با ۳۱ جولای) برنامه‌ریزی شده است.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا