منتظر به‌روزرسانی جدید Sims 4 باشید | از تغییرات جدید بازی آگاه شوید

شخصی‌سازی دقیق‌تر از همیشه

Sims

استودیوی ماکسیس، سازنده‌ی بازی The Sims 4، اعلام کرده به‌زودی آپدیت جدیدی برای این عنوان محبوب عرضه می‌شود.

طبق اطلاعات منتشر شده از سوی توسعه‌دهندگان و استودیوی ماکسیس، به‌زودی به‌روزرسانی جدیدی برای The Sims 4 منتشر می‌شود. آپدیت جدید نسخه‌ی رایانه‌های شخصی این عنوان در تاریخ ۶ اکتبر (مصادف با ۱۵ مهر) و نسخه‌ی کنسول‌های پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان در تاریخ ۱۰ نوامبر (مصادف با ۲۰ آبان ماه) در دسترس کاربران قرار می‌گیرد. در این به‌روزرسانی قرار است تعداد زیادی رنگ پوست جدید، مخصوصا رنگ‌های تیره، به بازی اضافه شوند تا کاربران از آن‌ها برای شخصی سازی کاراکترها استفاده کنند.

علاوه‌بر رنگ پوست، توسعه‌دهندگان در آپدیت جدید The Sims 4، چند مدل موی جدید هم درنظر گرفته‌اند که برای کاربران این عنوان منتشر می‌شود. در واقع با اضافه شدن این امکانات و تن‌های رنگ مختلف برای پوست شخصیت‌ها، بازیکن‌ها انتخاب‌ بیشتری برای شخصی‌سازی خواهند داشت. از طرفی دیگر، تعدادی از باگ‌ها و خرابی‌های بازی هم تصحیح خواهند شد.

بازی The Sims 4 در سبک شبیه‌ساز توسط استودیوی بازی‌سازی ماکسیس ساخته شده و شرکت الکترونیک آرتز هم آن را در سال ۲۰۱۴ میلادی برای کاربران رایانه‌های شخصی منتشر کرده است. البته مدتی بعد این عنوان برای پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان هم عرضه شد و مورد استقبال قرار گرفت.

لازم به ذکر است که محتوای اخیری که برای این عنوان شبیه‌ساز زندگی منتشر شد، Journey to Batuu نام دارد. این اکسپنشن که در جریان رویداد گیمزکام 2020 معرفی شد، بر اساس سری فیلم‌های جنگ ستارگان ساخته شده و المان‌های جذاب Star Wars را همراه خود دارد.

بازی The Sims 4 در حال حاضر برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد و با گیم‌پک‌ها و محتویات هیجان‌انگیزی که توسعه‌دهندگان برای آن منتشر کرده‌اند، تجربه‌ی جالبی را در اختیار بازیکنان قرار می‌دهد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا