#مهسا_امینی

شایعه پایان سریال سیمپسون‌ها توسط آل جین تکذیب شد

به تازگی سریال برای فصل ۳۱ و ۳۲ هم تمدید شده است

شایعه پایان سریال سیمپسون‌ها

شایعه پایان سریال سیمپسون‌ها توسط تهیه کننده این سریال تکذیب شد.

مدتی است که شایعه پایان سریال سیمپسون‌ها در دنیای مجازی و بین طرفداران این مجموعه در حال گردش است. منشا این شایعات، دنی الفمن، نوازنده نام آشنای سیمپسون‌ها است که چندی پیش در طی یک پادکست گفت که شنیده است که سیمپسون‌ها به پایان کار خود نزدیک می‌شوند. خوشبختانه باید بگوییم که این شایعه حقیقت ندارد و آل جین، تهیه کننده سریال سیمپسون‌ها در توییتر خود آن را تکذیب کرد.

چندی پیش دنی الفمن در یک پادکست گفت:

مطابق چیزی که شنیده‌ام [سریال سیمپسون‌ها] به پایان کار خود نزدیک می‌شوند. من نمی‌دانم که این موضوع چه زمان به وقوع خواهد پیوست اما شنیده‌ام که آنها در سال پایانی خود قرار دارند.

در ماه فوریه امسال، سریال The Simpsons برای فصل ۳۱ و ۳۲ هم تمدید شد و تعداد قسمت‌های آن به طرز باورنکردنی به تعداد ۷۱۳ رسید. این اولین تمدید سریال پس از تصاحب شرکت فاکس قرن بیستم توسط والت دیزنی است.

فصل ۳۱ در ماه سپتامبر بر روی آنتن خواهد رفت. این در حالی است که انتظار می‌رود فصل ۳۲ سال ۲۰۲۰ میلادی شروع به پخش شود.

همچنین، دنی الفمن در جریان پادکست خود گفت که او مدت زمان زیادی است که این سریال از طریق تلویزیون بر روی آنتن می‌رود، مات و مبهوت مانده است.  سریال سیمپسون‌ها از سال ۱۹۸۹ میلادی است که از طریق تلویزیون و شبکه فاکس پخش می‌شود.

سریال سیمپسون‌ها، یکی از مشهورترین و قدیمی‌ترین سریال‌ها تاریخ تلویزیون محسوب می‌شوند. تا به حال ۳۰ فصل از این سریال بر روی آنتن رفته که همیشه با بازخوردهای مثبت طرفداران و منتقدین مواجه شده است. مطمئنا این خبر که سریال سیمپسون‌ها همچنان به کار خود ادامه می‌دهند، بسیاری از افراد را خوشحال خواهد کرد. جالب است بدانید که یک فیلم سینمایی برگرفته از سیمپسون‌ها تا به حال منتشر شده است و قسمت دوم این فیلم هم در دست ساخت قرار دارد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا