1%
  • 10/10

گلکسی زد فولد 6 اولترا شایعه نیست

گوشی تاشوی اقتصادی هم احتمالا در راه خواهد بود

گلکسی زد فولد 6 اولترا شایعه نیست ۰ ۱۳ فروردین ۱۴۰۳ اخبار فناوری کپی لینک
گلکسی زد فولد 6 اولترا

گلکسی زد فولد 6 اولترا شایعه نیست! ظاهرا سامسونگ قصد دارد امسال از این گوشی به عنوان بهترین گوشی تاشوی خود رونمایی کند.

شایعات حاکی از آن‌اند که سامسونگ امسال قصد دارد سه گوشی تاشو را رونمایی و راهی بازار کند. در بسیاری از خبرگزاری‌ها آمده که این سه گوشی، گلکسی زد فولد 6، زد فولد 6 فن ادیشن و زد فلیپ 6 خواهند بود. اما شاید اینطور نباشد.

اگر شایعه‌ای که به تازگی منتشر شده را ملاک قرار دهیم، گوشی سوم، نباید یک مدل فن ادیشن باشد؛ بلکه یک مدل بسیار قدرتمندتر خواهد بود. محصولی که می‌تواند سیستم نام‌گذاری محصولات سامسونگ را یکپارچه‌تر کند.

گلکسی زد فولد 6 اولترا در راه است

اینطور که از خبرها پیداست، به تازگی شاهد یک محصول با شماره مدل SM-F958 در کره‌ی جنوبی بودیم. با این شماره مدل، بسیاری از افراد معتقدند این همان گلکسی زد فولد 6 اولترا است. اما چرا؟ گلکسی زد فولد 5 با شماره مدل SM-946 و گلکسی زد فولد 4 هم با شماره مدل SM-936 در بازار حضور دارند. گلکسی زد فولد 6 هم باید SM-956 باشد. از طرفی گلکسی S24 اولترا SM-928 است.

با این حساب، می‌توان نتیجه گرفت که گوشی‌های عادی، به 6 و گوشی‌های مدل اولترا به 8 ختم می‌شوند. اگر این نتیجه‌گیری درست باشد، گوشی مورد نظر قطعا یک زد فولد اولترا خواهد بود. متأسفانه این تنها اطلاعاتی است که ما فعلا درباره‌ی گوشی تاشوی سامسونگ در اختیار داریم. البته افشاگران خیلی زود اخبار پیرامون محصولات سامسونگ را منتشر می‌کنند. بنابراین باید انتظار داشت چند هفته‌ی دیگر از تمام جزئیات این موضوع باخبر شد.

انتظار می‌رود گلکسی‌های جدید در سه مدل فلیپ، فولد و فولد اولترا به همراه گلکسی رینگ، حلقه‌ی هوشمند مورد انتظار سامسونگ در جولای از راه برسند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments