ادامه‌ی The Order: 1886 برای ایکس‌باکس سری ایکس منتشر می‌شود؟

آیا بازی بعدی Ready at Dawn، قسمت دوم The Order: 1886 خواهد بود؟

The Order: 1886 برای ایکس‌باکس سری ایکس

شایعاتی در خصوص The Order: 1886 منتشر شده که نشان می‌دهد، قسمت بعدی این اثر در دست ساخت است و برای ایکس‌باکس سری ایکس هم منتشر خواهد شد.

نسل بعدی کنسول‌ها کمتر از یک سال دیگر به بازار عرضه می‌شود و در این ایام شاهد انتشار اخبار و شایعات زیادی در خصوص آینده‌ی دو کنسول ایکس‌باکس و پلی‌استیشن هستیم. همچنین نکته‌ای که این کنسول‌ها را با یک دیگر متمایز می‌کند، عناوین انحصاری آن‌ها است.

به تازگی شایعاتی در خصوص بازی The Order: 1886 رواج پیدا کرده که نشان می‌دهد، استودیوی Ready at Dawn در حال توسعه‌ی قسمت دوم The Order: 1886 است. پیش از این، Ready at Dawn تایید کرده بود که آن‌ها روی یک بازی AAA کار می‌کنند ولی هیچ سرنخی از بازی بعدی خود منتشر نکرد، تا اینکه فردی ادعا کرده که ویدیویی از گیم‌پلی‌ بازی دیده است.

طبق گفته‌ی یکی از کاربران NeoGAF، به نام OsirisBlack که در سال ۲۰۱۶ اطلاعات بسیار زیادی در خصوص پلی‌استیشن ۴ پرو لو داده بود، در پست جدیدی در خصوص بازی بعدی Ready at Dawn توضیحاتی می‌دهد که شباهت‌های زیادی به The Order: 1886 دارد. او گیم‌پلی بازی را این گونه بیان می‌کند:

شخصیت قابل بازی وارد اتاقی نسبتا تاریک شد و به وسیله‌ی چراغی که رو شانه‌اش نصب شده بود، آن جا را روشن کرد. در ادامه با موجودی با چشمان زرد روبرو شد. کاراکتر اصلی به موجود شلیک و از محل فرار کرد. در طی یک تعقیب و گریز وارد اتاقی می‌شود. موجود به پشت در بسته‌ی اتاق رسیده و در حالی که آهنگ می‌خواند، جمله‌ی «من پیدایت کردم» را بر زبان می‌آورد.

OsirisBlack در ادامه‌ی سخنانش گفت که گرافیک و فیزیک بازی بسیار بالا بوده و در سطح دیگری قرار دارد که تاکنون نظیر آن را ندیده است. همچنین در پست دیگری اعلام کرد که بازی ذکر شده برای دو کنسول پلی‌استیشن ۵ و ایکس‌باکس سری ایکس منتشر خواهد شد.

بازی The Order: 1886 در سال ۲۰۱۵ میلادی به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر شد. در نهایت باید منتظر باشیم و ببینیم که عنوان بعدی Ready at Dawn چیست و برای چه کنسول‌هایی منتشر خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا